Kaya Çilingiroğlu ve sevgilisi Seda Sevin ayrıldı

Kaya Çilingiroğlu ve sevgilisi Seda Sevin ayrılık kararları aldıklarını açıkladı. Kanal D 2. Sayfa programında bir habere göre Sevin'in ''Zamanaşımı oldu, güzel bir şekilde dostça ayrıldık.'' dediği öğrenildi.

Kaya Çilingiroğlu ve sevgilisi Seda Sevin ayrıldı

Uzunca bir süredir birlikte oldukları bilinen Kaya Çilingiroğlu ile kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Seda Sevin ayrılma kararı aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında yer verilen bir habere göre Seda Sevin, Çilingiroğlu ile ayrılık iddialarını doğruladı. Sevin, ilişki hakkında vermiş olduğu demeçte ‘’Güzel keyifli bir ilişkiydi, zamanla heyecanı bitti. Zaman aşımı oldu, güzel bir şekilde dostça ayrıldık.’’ diye konuştu. Seda Sevin, Hülya Avşar’ın ayrılığa sebep olduğu iddiaları hakkında da ‘’Ayrılığımızın Hülya Avşar’la ilgisi yok.’’ diyerek noktayı koydu.

Seda Sevin Kimdir?

1981 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Seda Sevin, Kaya Çilingiroğlu ile uzunca bir süredir birliktelik yaşamaktaydı. Ancak ikili kısa süre önce yapmış olduğu açıklamayla ilişkilerinin sona erdiğini açıklamıştı.

kaya seda

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 16:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler