Kendall Jenner bottlecapchallange yeni bir boyut! Kendall Jenner bikinisiyle jet skiden kapak açtı!

Kendall Jenner #bottlecapchallenge akımına yeni bir boyut kazandırdı. Kendall Jenner bikinisiyle jet ski üzerinden şişe kapağı açtı.

Kendall Jenner bottlecapchallange yeni bir boyut! Kendall Jenner bikinisiyle jet skiden kapak açtı!

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner su şişesi kapağı açma akımına katıldı. Jenner herkesin aksine su şişesinin kapağını jet ski üzerinden açtı.

Kendall Jenner güzel fiziğiyle şişe kapağı açtı.

Kendall Jenner bikinisi ve muhteşem fiziğiyle jet ski üzerinden kıvrak bir hareketle su şişesinin kapağını açtı. Akıma katılan Jenner bu görüntüleri Instagram hesabından paylaştı.

Bu akımın adı #bottlecapchallenge olarak belirlendi ve bu akımı ilk başlatan kişi dünyaca ünlü aktör Jason Statham oldu. Statham döner tekme atarak su şişesinin kapağını açtı ve bu hareket fenomen haline geldi.

Bu akımı Türkiye’de Derya Uluğ ve Nurgül Yeşilçay gibi pek çok ünlü sanatçı da yaptı. Derya Uluğ fiziğini ön plana çıkararak kapak açarken, Yeşilçay Türk kadını edasında oklavayla su şişesinin kapağını açtı.

Kendall Jenner Kimdir?

Kendall Jenner 1995 yılında Los Angeles’te dünyaya geldi. Kris Jenner ve Caitlyn Jenner çiftinin kızıdır. Ünlü model Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Annesi ve babası tarafından 8 üvey kardeşi vardır.

2014 yılında Sierra Canyon Okulu’ndan mezun oldu. Kendall Jenner 13 yaşında modellik yapmaya başladı. Wilhelmina Model modellik ajansı ile kariyerine başlayan Jenner, OK!, Teen, Vouge, Seventeen dergileri için pozlar verdi.  

 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 17:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler