Kendall Jenner instagramda üstsüz pozu gündem oldu!

Magazin bültenlerinin en çok konuşulan isimlerinden olan Kendall Jenner Instagram'da üstsüz pozuyla gündem oldu. Jenner'in Instagram Hikaye üzerinden yaptığı paylaşım sosyal medyada en çok konuşulan görseller arasında yer aldı.

Kendall Jenner instagramda üstsüz pozu gündem oldu!

Hollywood’u en ünlü ailesinden olan Kendall Jenner, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla magazin gündeminde de yer tutuyor. Çıkarmış olduğu yeni markanın reklamları ekranlarda dönmeye başladı ve bu sırada Kendall’ın üstsüz paylaşımı Instagram’da büyük bir yankı uyandırdı. Fiziği ve güzelliğiyle takipçilerini büyüleyen Jenner’in firma çekimlerinde verdiği o görüntü ilgiyle takip ediliyor.

KENDALL JENNER

Kendall Jenner Kimdir?

3 Kasım 1995 Los Angeles doğumlu olan Kendall Jenner, Keepin’ Up With The Kardashians reality showlarında rol almakta ve ayrıca Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Bruce Jenne ve Kriz Jenner’in kızı olan Kendall Jenner, hemen hemen her dönemde magazin bültenlerinin konuşulan isimlerindendir. Dünya çapında bilinen bir isim olan Kendall Jenner, Sierra Canyon Okulu’ndan eğitim almış ve buradan 2014 yılında mezun olmuştur.

Henüz 13 yaşındayken moda dünyasına atılan Kendall Jenner, kız kardeşi Kylie ile Paper Magazine dergisinde ‘’Güzel İnsanlar’’ başlığının altında yer almıştır. 14 yaşındayken Wilhelmina Models modellik ajansıyla anlaşmaya vararak modellik yapmaya başlayan Jenner, Seventen dergileri için objektiflerin karşısına geçti.

2011 yılında Bayan Vogue dergisinin kapağında olan Jenner,  aynı zamanda ‘’Kendall & Kylie’’ isimli bir marka zincirinin sahibidir. 2015 yılında Harper’s Bazaar, GQ ve Marie Claire Endonezya dergi kapaklarında yer almıştır ve Calvin Klein markasının yeni yüzü seçilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 01:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler