Kerem Bürsin üstsüz çıplak paylaşımına binlerce beğeni

İzleyicileri ekran başına kilitleyen yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla adından sıkça söz ettiriyor. Kerem Bürsin’in yaptığı üstsüz çıplak paylaşıma binlerce beğeni yağdı. İşte o paylaşım..

Kerem Bürsin üstsüz çıplak paylaşımına binlerce beğeni

Bir dönem Serenay Sarıkaya ile yaşadığı ilişkiyle çokça gündeme gelen, ekranların sevilen oyuncusu Kerem Bürsin, Güneşi Beklerken dizisiyle tanınmaya başlanmıştı. Yakışıklı oyuncu, son olarak ise Blu TV’de yayınlanan Yaşamayanlar dizisiyle kendinden söz ettirmeye devam etmişti. Kerem Bürsin, yine bomba gibi bir haberle karşımıza çıktı.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Kerem Bürsin, Instagram üzerinden çok konuşulan bir paylaşıma imza attı. Üstsüz bir şekilde ayna karşısında çektiği fotoğrafta en çok dikkat çeken detay ise oyuncunun kasları oldu. Bu bomba paylaşım Bürsin’in takipçilerinin beğenisini ve yorumlarını topladı. Yakışıklı oyuncunun paylaşımı 200.000 beğeni ve 2000 civarında yorum aldı. Takipçileri, Bürsin’in fotoğrafının altına onu öven yorumlar yaptılar. İşte o paylaşım..

Kerem Bürsin üstsüz çıplak paylaşımına binlerce beğeni

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 19:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler