Kim Kardashian'ın +18'lik kamera kaydı 10 yılda 210 milyon dolar kazandırdı

Ünlü yıldız Kim Kardashian'ın attığı adım olay olurken, +18'lik kamera kaydının geliri adeta dudak uçuklattı. 10 yılda bu görüntüler ne kadar kazandırdı?

Kim Kardashian'ın +18'lik kamera kaydı 10 yılda 210 milyon dolar kazandırdı

 Çok önceki yıllarda 36 yaşındaki yılzı Kim Kardashian +18 lik kamera kaydı ile gündeme bomba gibi oturdu.  Kardashian farklı giyim tarzı ve seksi tavırları ile özellikle erkeklerin dikkatini çekerken, yaptığı ve girdiği her durum olay yaratıyor. Lüks yaşamı ile herkes tarafından bilinen Kim kardashian çektirdiği +18 lik kamera kaydı ile 10 yılda tam 210 milyon dolar kazandırdı.

KOCASININ BİLEREK YAYINLADIĞI İDDİASI

Bazı iddialar ise Kim'in eşinin video kaydını bilerek yayınladığını söylüyor. Yayınlanan kasetten ise oldukça yüklü bir para kazandıkları da herkes tarafından zaten bilinmekte.

  Kim Kardashian dünyaca ünlü bir reality sov yıldızı olması sebebiyle milyonlarca insan tarafından takip ediliyor. 10 yılda servetine servet katan Kardashian + 18 lik kamera kaydı ile seksi görüntüleri gündeme gelmişti. 

 Giyim tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Kardashian , şu sıralar evli ve iki çocuk annesi olmanın ağırlığını da taşıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2017, 01:34

YORUM EKLE