Libidosu düşük tartışmasına Selen Soyder'den snob cevabı

Can Yaman’ın Selen Soyder hakkında libidosu düşük ve snop açıklamaları tartılmalara yol açtı. Bu açıklamaların ardından Selen Soyder’den Can Yaman’a snob cevabı geldi.

Libidosu düşük tartışmasına Selen Soyder'den snob cevabı

Can Yaman’a son zamanlardaki açıklamalarından dolayı eleştiriler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cengiz Semercioğlu’nun programına konuk olan Can Yaman, buradaki açıklamalarına tepki gecikmedi.

Can Yaman’ın açıklamalarında "Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı” demesi sosyal medyada ve sanat camiasında tepkilere neden oldu.

Can Yaman, "Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela “Hangimiz Sevmedik” dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım” diyerek eski rol arkadaşı hakkında söylemlerde bulundu.

Selen Soyder ise Yaman’ın bu açıklamalarına sosyal medya üzerinden cevap verdi. Selen Soyder yaptığı açıklamalarda “Çok şükür ki libidosu düşük, Snop bir kadınım” ifadelerini kullandı.

Genco Erkal’dan Can Yaman’a Tepki!

Usta sanatçı Genco Erkal da Can Yaman’ın bu açıklamalarına sessiz kalmadı. Genco Erkal sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Yaman’ı sert sözlerle eleştirdi.

Genco Erkal sosyal medya paylaşımında "Libidosu var mı yok mu yerine, beyni var mı, yok mu'yu tartışsak nasıl olur?" dedi.

Genco ERkal'dan Can Yaman'a tepki

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 19:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler