Mehmet Ali Erbil ne zaman taburcu olacak? Metin Uca'dan açıklama

Mehmet Ali Erbil’in ne zaman taburcu olacağı ile ilgili açıklama Metin Uca’dan geldi. Metin Uca yaptığı paylaşımda uzun süredir hastanede olan Mehmet Ali Erbil Çarşamba günü taburcu olacağını söyledi.

Mehmet Ali Erbil ne zaman taburcu olacak? Metin Uca'dan açıklama

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yaklaşık 8 aydır hastanede tedavi görüyor. Mehmet Ali Erbil evinin banyosunda düşerek hastaneye kaldırılmış ve uzun zamandır yoğun bakımdaydı. Geçtiğimiz aylarda hakkında iyi haberler gelen Erbil’in, Haziran ayında taburcu olacağına dair iddialar ortaya atılmıştı.

Müjdeli Haber Metin Uca’dan Geldi!

Mehmet Ali Erbil ile ilgili müjdeli haber beklenmedik bir yerden geldi. Metin Uca, ünlü şovmenin doktoru Jan Kayuka ile bir yemekte buluştu ve sosyal medya hesabından Mehmet Ali Erbil’in Çarşamba günü taburcu olacağını açıkladı.

Metin Uca sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Resimdeki beyefendi ülkemizin yüzakı hekimlerinden biri… İki yıl önceki rahatsızlığımda bilgisine deneyimine dostluğuna sığındığım Jan Klod Kayuka ile Bodrum gecelerinde karşılaşınca hem şahane sohbet ettik hem de güzel bir haber verdi. Uzun süredir rahatsızlığı devam eden ünlü sunucu arkadaşım Mehmet Ali Erbil eski sağlıklı günlerine kavuştu ve bu çarşamba artık taburcu oluyor. Beni de 2 yıl önce sağlığıma kavuşturan değerli doktorlarımın arasında özel bir yeri olan Kayuka'nın bu güzel haberini ilk benden duyun istedim.”

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 14:16

YORUM EKLE

Popüler Haberler