Melania, Rest mi Çekiyor?

Amerika Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın boşanmak istediği iddia edildi. Omarosa Manigault Newman tarafından ortaya atılan iddialar kafaları karıştırdı.

Melania, Rest mi Çekiyor?

Önceki seneye dek Beyaz Saray'da Donald Trump'ın danışmanı olarak görev yapmakta olan Omarosa Manigault Newman, görevden alındıktan sonra Trump'a dair gerçeklerin ortaya çıkarılması için bir kitap kaleme almıştı. Omarosa tarafından yazılan kitap bir kenara dursun, danışman bir televizyon programında gerçekleştirdiği konuşmalarında Melania Trump'ın, Donald Trump'tan hoşnutsuz olduğunu ve bu hoşnutsuzluğunu da onu rahatsız edebilmek adına giydiği kıyafetlerle ortaya koyduğunu paylaştı. Bu durum neticesinde de Melania Trump'ın boşanma için dakika saydığını söyleyen eski danışman, Trump'ın görevi bıraktığı dakikada Melania'nın da boşanacağını dile getirdi. 

BOŞANMAK İÇİN NEDEN BEKLİYOR

Newman'ın ortaya attığı iddiaları destekleyen hususlar ise Melania'nın neden beklemesi gerekeceği noktasında karşımıza çıkıyor. Newman'a göre Melania Trump, Donald Trump'ın görev süresi bitmeden boşanmak istemiyor çünkü Trump onu görev sürecinde boşayacak olursa sınır dışı etmekle tehdit ediyormuş. Oldukça ağır bir iddia olarak göze çarpan Newman'ın açıklamalarına göre bu anlamda Melania Trump, 2.5 yıllık kalan görev süresini bekleyecek. Öte yandan 1996 senesinde ilk defa göçmen olarak Amerika Birleşik Devletleri'ne giren Melania'yı, Trump'ın destekkediği ve bu şekilde ülkeye giriş yaptığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 23:12

YORUM EKLE