Melis Tüzüngüç'dan aşk iddialarına yalanlama! Uraz Kaygılaroğlu ile aramda bir şey yok!

Sosyal medyanın sevilen çiftlerinden olan Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten çifti son günlerde saygı ve sevgiyle ayrılacaklarını duyurmuştu. Bu ayrılığın sebebi olabileceği düşünülen Melis Tüzüngüç'ten aşk iddialarına yalanlama geldi. Uraz Kaygılaroğlu ile aramda bir şey yok diyen Tüzüngüç'ün menajeri bakın neler söyledi.

Melis Tüzüngüç'dan aşk iddialarına yalanlama! Uraz Kaygılaroğlu ile aramda bir şey yok!

TRT’nin sevilen dizilerinden olan Baba Candır dizisinde birlikte izlediğimiz Melis Tüzüngüç ile Uraz Kaygılaroğlu sevilenleri tarafından birbirlerine yakıştırılıyordu. Yakın zamanda ayrılık kararı aldığını Instagram üzerinden duyuran Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten çifti sevenlerini üzmüștü.

Neden Ayrılıyorlar?

Magazin dünyası tarafından çiftin ayrılık haberi çok konuşuldu. Herkesin merak ettiği tek soru ise çiftin neden ayrılık kararı aldığıydı. Instagram üzerinden saygılı bir şekilde anlaşmalı olarak ayrılma kararı aldığını açıklayan çiftin neden bu kararı aldığı ile ilgili ortaya atılan bir iddia da Uraz Kaygılaroğlu ile Melis Tüzüngüç’ün ilişki yaşadığıydı. Bu söylemlere sert tepki gösteren Melis Tüzüngüç menajerliği tarafından cevap verdi.

İşte Melis Tüzüngüç’ün Verdiği Cevap:

Ünlü oyuncunun menajerliği tarafından yapılan açıklama șu sekilde:

“Oyuncumuz Melis Tüzüngüç’ün, Uraz Kaygılaroğlu ile arasında iddia edildiği gibi bir yakınlaşma söz konusu olmadığı gibi, böylesine hassas bir konuda isminin asılsızca anılmasından dolayı duyduğumuz rahatsızlığı ifade etmek isteriz. Söz konusu olay ile ilgili herhangi bir bağlantımız olmadığını yineler; oyuncumuzun özel hayatına saygı gösterilmesini rica ederek ilk ve son kez bu açıklamayı kamuoyuna bildiririz.”

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 19:53

YORUM EKLE

Popüler Haberler