Melis Tüzüngüç ihanet iddialarına karşı suskunluğunu bozdu

Uraz – Melis Kaygılaroğlu çiftinin ayrılma haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü. Çiftin ayrılıklarında Oyuncu Melis Tüzüngüç’ün ismi geçmişti. Melis Tüzüngüç bu iddiaların ardından yazılı açıklama yaptı.

Melis Tüzüngüç ihanet iddialarına karşı suskunluğunu bozdu

Sevilen magazin programı ‘2.Sayfa’ Uraz ve Melis Kaygılaroğlu çiftinin ayrılmasına bir kadının neden olduğunu ve bu kadının 2015 yılında ‘Baba Candır’ dizisinde başrol paylaşan Melis Tüzüngüç olduğunu iddia etmişti. Olayın ardından Melis Tüzüngüç iddiaları reddedip bu konuyla anılmak istemediğini belirtmişti. Melis Tüzüngüç menajerlik firmasının yazılı açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz. 

“04.07.2019 tarihinde yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında; Melis-Uraz Kaygılaroğlu çiftinin ayrılık haberlerinin ardından, oyuncumuz Melis Tüzüngüç ile Uraz Kaygılaroğlu’nun yakınlaştıkları iddiasına yer verilmiştir. Oyuncumuz Melis Tüzüngüç’ün, Uraz Kaygılaroğlu ile arasında iddia edildiği gibi bir yakınlaşma söz konusu olmadığı gibi, böylesine hassas bir konuda isminin asılsızca anılmasından dolayı duyduğumuz rahatsızlığı ifade etmek isteriz. Söz konusu olay ile ilgili herhangi bir bağlantımız olmadığını yineler; oyuncumuzun özel hayatına saygı gösterilmesini rica ederek ilk ve son kez bu açıklamayı kamuoyuna bildiririz”

Melis Tüzüngüç Fotoğraf

Uraz - Melis Kaygılaroğlu'nun ayrılıklarının nedeni net olarak bilinmiyor. 

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 22:59

YORUM EKLE

Popüler Haberler