Meryem Uzerli Hamile mi? Uzerli İnstagram Üzerinden Açıkladı!

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli hamile mi? Başarılı oyuncu Uzerli, Instagram hesabı üzerinden açıkladı ve Uzerli'nin açıklamaları sosyal medyada yankı uyandırdı.

Meryem Uzerli Hamile mi? Uzerli İnstagram Üzerinden Açıkladı!

Bir süredir dizi ve sinemaya uzak bir yaşam süren Meryem Uzerli’nin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım büyük bir yankı uyandırdı. Cannes Film Festivali’ne katılan Uzerli, bir markanın davetlisi olarak burada bulundu.

Yalnızca Sigarayı Bıraktım

Fransa’da kaldığı müddette otelde istirahat esnasında bir fotoğraf paylaşan ve fotoğrafta göbeğinin çıktığı görülen Uzerli’nin hamile olduğu iddiaları konuşuldu. Ancak Uzerli ortaya çıkan bu iddialar için ‘’Hamile değilim sadece sigarayı bıraktım.’’ diyerek konuştu.

Meryem Uzerli Kimdir?

12 Ağustos 1983’te Almanya’da dünyaya gelen Uzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterine hayat vererek tanınmıştır. Şuana kadar birçok reklam filminde rol alan Uzerli, 2015 yılında Annemin Yarası filminde Ozan Güven ile birlikte başrol oynadı. Başarılı oyuncu daha sonra Murat Yıldırım ve Mehmet Aslantuğ ile ‘’Gecenin Kraliçesi’’ ile birlikte başrolü üstlendi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 16:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler