Metin Hara'dan ayrılık sonrası Adirana Lima açıklaması!

Dünya ünlü model Adriana lima'nın yeni aşkı Emir Uyar ile görüntülenmesinin ardından gözler eski sevgilisi Metin Hara'ya çevrildi.Metin Hara,ayrılık sonrası sessizliğini bozdu ve "5 ay önce ayrıldık. Kişiler ayrıldıktan sonra bir sorumluluk ya da yükümlülük sahibi de değiller birinin birine hesap sorması da doğru değil" ifadelerini kullandı.

Metin Hara'dan ayrılık sonrası Adirana Lima açıklaması!

Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen Adriana Lima ve Metin Uyar'ın aşk tatili fotoğraflarından sonra gözler eski sevgilisi yazar Metin Hara'ya çevrildi.Metin Hara ayrılık sonrası hiçbir yerde konuşmayarak sessizliğini korumuştu.Fakat Adriana Lima'nın yeni sevgilisiyle görüntüleri ortaya çıkınca o da sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından paylaştığı video ile sessizliğini bozdu ve ayrılık sonrası ilk defa Adriana Lima ile ilgili açıklama yaptı.

Hara,Youtube kanalında yayınladığı videoda şu açıklamayı yaptı:"Sürekli özel hayatla ilgili soru geliyor ben çok fazla özel hayatla ilgili konuşmuyorum bugüne kadar da konuşmadım. Konuştuğum söylenen birçok söz benim ağzımdan çıkmadı."

AİLESİNİ TERCİH ETTİ

"Yine konuşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum ama çok sevgili takipçilerimiz biz 5 ay evvel ilişkimizde zaten yolları ayırdık. Ben Türkiye'ye dönme kararı vermek durumundaydım çünkü annemin 12 cm'lik bir tümörü vardı." 

Annesinin rahatsızlığından dolayı yanında olmak için bir tercih yapması gerektiğini belirten Hara,sözlerine şöyle devam etti:"Ve bu süreçte onun ameliyatında yanında olabilmek, sonrasındaki süreçte ailemle beraber vakit geçirebilmek benim için çok önemliydi. Ne olursa olsun hayatımızdaki her kişi birlikte olduğumuz ailesi olduğumuz yada dostluk kurduğumuz her kişiye ben, adil hoşgörülü ve saygılı davranmanın taraftarıyım. Bugüne kadar hep böyle davrandım bundan sonra da hep öyle davranacağım."

metin hara adriana

SESSİZLİĞİMİ KORUYACAĞIM

"Sessizliğimi de koruyor olacağım. Kişiler birbirlerinden ayrıldıktan sonra bir sorumluluk ya da yükümlülük sahibi de değiller birinin birine hesap sorması da doğru değil." 

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 15:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler