Muhteşem İkili Dizisi Final Kararı Aldı!

Muhteşem İkili dizisi final kararı alarak izleyicisine veda edecek. İyi bir izleyici kitlesi olan dizinin neden final yapacağı merak konusu oldu! final günü ve saati ile ilgili detayları içeriğimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Muhteşem İkili Dizisi Final Kararı Aldı!

TMC Film prodüktörlüğünde seyircilerle ekranda buluşan ve başrollerini Kerem Bursin, İbrahim Çelikkol, Öykü Karayel, Özge Gürel, Zafer Algöz ve Engin Şenkan’ın oynadığı Muhteşem İkili dizisinden kötü haber geldi.

Muhteşem İkili Dizisinin Konusu Nedir?

Organize Şube Müdürlüğünde çalışan Ve herkes tarafından sevilen iki komiser birbirlerini eskiden tanımakta  ve birbirinden uzak durmaktadır. Yıllar sonra bir uyuşturucu operasyonu için yan yana gelen ikili görevlerini yerine getirmek için beraber mücadele verir ve birbirlerine sabretmek zorunda kalırlar.

Dizide iki karakter hem özel hayatlarındaki problemler ile uğraşmakta hem görevlerini yerine getirmek için çaba sarf ederler.

Dizi Ne Zaman Final Yapıyor?

Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan dizi daha sonra Salı gününe alınsa da istediği reytingi alamadı. Yükselişe geçemeyen dizi 12 Şubat Salı saat 20.00’da 12. Bölümüyle ekranlara veda edecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:38

YORUM EKLE