Murat Boz, Aslı Enver’in Öpüşme Sahneleriyle İlgili Açıklama Yaptı

Şuanda O Ses Türkiye yarışmasında jürilik görevi üstlenen ünlü ses sanatçısı Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver’in Özcan Denizle olan öpüşme sahneleri hakkında açıklama yaptı;

Murat Boz, Aslı Enver’in Öpüşme Sahneleriyle İlgili Açıklama Yaptı
İstanbullu Gelin dizisinde başrol oyuncusu olan Aslı Enver ve Özcan Deniz’in öpüşme sahneleri çok büyük yankı uyandırmıştı. Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu dizi büyük bir heyecanla izlenmeye devam etmekte. Ancak Aslı Enver’in öpüşme sahnesinin olması, Murat ile olan ilişkisinin bittiğine işaret olduğu yönünde birtakım iddialar ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialar bu yöndeyken, ünlü ses sanatçısı Murat Boz bu sahneler hakkında açıklamalarda bulundu. Özcan Denizle olan öpüşme sahnelerinin Boz’u bir hayli kıskandıracağı konuşulmaktayken, yapılan açıklamalarla olayla ilgili bütün durumlar netlik kazandı.

Aslıyla Gurur Duyuyorum, Oyunculuğu Zirvede

Diziyi büyük bir ilgiyle takip ettiğini ve Enver’in oyunculuğunun zirvede olduğunu hatta onunla gurur duyduğunu belirtti. Bununla birlikte filmlerde zaman zaman kendisinin de öpüşme sahnelerinin olduğunu ve bunun onun mesleği olduğunu belirten ünlü ses sanatçısı daha sonra ise spora başlaması gerektiğini belirtti. Aynı zamanda baklavalarının da her zaman hazır olduğunu belirterek muhabirleri güldürdü.

O Ses Türkiye Yılbaşı Programında Bakışları Dikkatlerden Kaçmamıştı

Aslı Enver’in reyting rekorları kıran yarışma programının yılbaşı programına konuk olması ve Murat, ünlü oyuncuya olan bakışları dikkatlerden kaçmamıştı. ‘’Anavut Kaldırımı’’ parçasını seslendirdikten sonra sanatçı Boz’un bakışları büyük ilgi toplamıştı. Sonra ise yeni bir aşkın doğabileceğine yönelik ortaya atılan iddialar ‘’Kardeşim Benim’’ filminin ardından çiftin objektiflere yakalanmasıyla tam anlamıyla doğrulanmış olmuştu.

O Filmde Birlikte Rol Almışlardı Rol Almışlardı

‘’Kardeşim Benim’’ filminde birlikte rol alan Murat ve Aslı Enver ikilisi, bir aşka başladılar. Sonra ise objektiflere yakalandıktan sadece birkaç saat sonra sosyal medya uygulaması olan Instagram’dan aşklarını ilan ettiler. Filmde çok başarılı oyunculuk çıkaran bu iki oyuncu ise daha sonra takipçileriyle çok mutlu anlar yaşadı.

Şuanda O Ses Türkiye yarışmasında jürilik görevi üstlenen ve yıllardır milyonlarca kişinin kalbini fetheden Murat Boz, başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. Son olarak Ebru Gündeş ile düet yaparak çıkardığı ‘’Gün Ağardı’’ parçasıyla milyonlarca sevenlerine büyük bir armağanda bulunmuştur.  Sempatik tavırlarıyla da genç kızların sevgilisi olan isim, başarılı bir şekilde ilerleme kaydetmeye devam ediyor.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 02:33

YORUM EKLE