Mustafa Sandal'ın eski sevgilisi Melis Sütşurup ayrılık sonrası ilk defa konuştu!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup,geçtiğimiz günlerde 6 aylık ilişkilerini sonlandırmıştı.Sandal verdiği bir röportajda Özşurup'u kızdıracak sözler söylemişti.Melis Özşurup ise bu röportajdan sonra sessizliğini bozdu.

Mustafa Sandal'ın eski sevgilisi Melis Sütşurup ayrılık sonrası ilk defa konuştu!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ilişkisinin ardından verdiği bir röportajda Melis Özşurup ile ilgili "Melis ile keyifli vakit geçirdik." dedi.Özşurup bu sözlerine oldukça sinirlenmiş olacak ki ayrılık sonrası sessizliğini bozarak ayrılık sonrası ünlü şarkıcı hakkında ilk kez konuştu.

mustafa sandal melis

İşte Melis Özşurup'un ayrılık sonrası ünlü şarkıcı Mustafa Sandal hakkında açıklamaları:"Mustafa ile ilişkimizin bitme nedeni, onun telefonunda gördüğüm bir mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki; ilişkiyi hemen bitirdim.''

"ÇOK ÇİRKİN ŞEYLER"

Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı. Ama bunlar aldatma, ihanet gibi konular değil. Daha çirkin şeyler, detayına girmem bana yakışmaz.

"MUSTAFA'NIN SÖYLEDİĞİ ÇOK AYIP"

Ama Mustafa’nın bugünkü röportajında 'Melis ile vakit geçirdik' cümlesini, çok saygısızca buldum. Yazık! Bu vakti ne için harcadığını gerçekten merak ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 17:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler