Naz Mila'dan evlilik programını ifşası

Bir zamanlar Zuhal Topal'ın evlilik programına katılan meşhur Naz Mila konuştu. Programdaki saçmalıkları ifşa eden Mila, reyting olsun diye her pisliği yaptıklarını söyledi. Naz Mila'dan evlilik programını ifşası videosu ortaya çıktı.

Naz Mila'dan evlilik programını ifşası

Evlilik programlarının ünlü ismi Naz Mila, evlilik programlarını yayınladığı YouTube videosuyla ifşa etti. Evlilik programlarının arka planını takipçileriyle paylaşan Mila, bu programlar sayesinde adını duyurmuş ve verdiği cesur pozlarla gündeme gelmişti.

Evlilik programları yasaklanmadan önce Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında adını duyuran Naz Mila, ilginç açıklamalarda bulundu. Mila adeta evlilik programlarının kirli yüzünü açığa çıkardı. Programa gelmesi için kendisine para teklif edildiğini ve niyetinin evlilik olmadığını dile getiren Mila, taliplerine nasıl davrandığını açıkladı.

Naz Mila Evlilik Programlarını İfşa Etti

Naz Mila, yayınladığı videoda şunları söyledi:

"Ben 2015 yılında programa katıldım. Bir çocuğa talip olmuştum onunla biraz oyalandık. O zamanlar Yeşilköy'de oturuyordum. Evden programa gitmek zor oluyordu. Bırakmak istediğimde güzel bir meblağ ile yol paramı karşılamak istedi, ben de kabul ettim. Her şeyi reyting için yapıyorlar ve kim reyting yapıyorsa onu getiriyorlar. İstenildiğimi anladığım zaman çıtayı yükselttim ve fesatlık yapmaya başladım. Masraflarımı araba boyutuna kadar çıkardım. Bir sürü masrafım çıktı program da kabul etti. Sadece birkaç adayın masraflarını karşıladılar.

Ekranda Çaya Çıkalım Diyordum Ama Çıkmıyordum

Programda Ali diye biriyle görüşmeye başlamıştım. Onunla asla sevgili olmadık ama programda bana bir araba hediye etmişti. O da oradan birisinin arabasıydı. Bir gün programa biri geldi programdakiler bana 'Çaya çıkın' demişti. Tabi ben çıkmadım program bitince üzerimi değiştirip eve gittim. Ertesi gün programda karar anına çıktık. Ben çay içtik, anlaştık ama kararımız olumsuz dedim. Adam da 'Yalan söylüyor çaya falan çıkmadık' dedi. Tabi o arada herkes susması için el kol yaptı ve canlı yayına sesimiz gitmedi kıstılar."

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 11:30

YORUM EKLE

Popüler Haberler