Nez, kilolu son haliyle şaşırttı

Hızlı şarkıları, dinamik fiziğiyle bilinen Nez, İstanbul Cihangir'de köpeklerini gezintiye çıkarırken objektiflere takıldı. Bir dönemin fenomen şarkıcısı Nez, kilolu son haliyle şaşırttı.

Nez, kilolu son haliyle şaşırttı

Ünlü şarkıcı Nez, sevgilisiyle Cihangir sokaklarında dolaşırken magazin muhabirlerinin objektifine takıldı. Hareketli şarkıları ve güçlü fiziğiyle bir dönemin öne çıkan isimleri arasında yer alan Nez, almış olduğu fazla kilolar ve bakımsız haliyle kameralara yakalandı. Ünlü şarkıcının son durumu sevenlerini de hayal kırıklığına uğrattı.

nez

nez kilolu

Köpeklerini gezintiye çıkarmak için soluğu Cihangir’de alan Nez ve sevgilisi karşılarında magazin mensuplarını görünce şaşırdı. Ünlü şarkıcı magazin muhabirlerinin sorduğu soruları yanıtladı ve son dönemlerde moda tasarımları yaptığını belirterek bir yerde sahne aldığını da ekledi.

nez güzel

Vücudunu kadavra olarak bağışladı

Nez, kısa bir süre önce aldığı flaş kararla gündeme gelmişti. Ünlü şarkıcı vefat ettikten sonra bedeninin araştırma ve eğitimlerde kullanılabilmesi için kadavra olarak bağışladığını belirtmişti.

nez seksi

Nez, kendisini takip eden ve fotoğraflarını çeken bir kişinin cinsel içerikli mesajlar yollaması üzerine adliyeye başvurmuştu. Şikayetlerden sonra kendisini rahatsız eden kişinin tutuklanmasıyla rahatladığını belirtmişti. Yaşadığı talihsizliklerden sonra açıklamalarda bulunan Nez, taciz ve tecavüz suçları için ciddi yaptırım ve cezaların getirilmesi gerektiğini söylemişti.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 23:59

YORUM EKLE

Popüler Haberler