Nur Yerlitaş’ın Sağlık Durumu Hakkında Detaylı Bilgiler Açıklandı

Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın sağlık durumu son zamanların oldukça merak konusuydu. Hayranlarını merakta bırakan Nur Yerlitaş’ın sağlık durumu bu gün ünlü şarkıcılar tarafından belirtildi.

Nur Yerlitaş’ın Sağlık Durumu Hakkında Detaylı Bilgiler Açıklandı

Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın sağlık durumu hakkında ki bilinmezlik onun binlerce hayranını meraka düşürse de sağlıkçılardan alınan son alınan haberler herkesi yine meraka düşürdü. Geçtiğimiz günlerde meme kanseri teşhisi konulan Nur Yerlitaş’ı ziyaret eden Demet Akalın, ünlü modacı hakkında güzel temennilerde bulundu. Demet Akalın, Nur Yerlitaş’ın durumunun git gide iyiye gideceğini ve de Nur Yerlitaş’ın dostlarının onu yalnız bırakmadığını belirtti. Nur Yerlitaş’ın meme kanseri olduğunu öğrenmesi ise oldukça büyük bir tesadüf olduğu anlaşıldı. Nur Yerlitaş, meme küçültme operasyonuna girmek için gittiği bir hastanede meme kanseri olduğunu öğrenmiş ve de hemen kanser hakkındaki detayları uzman doktorlardan öğrenmişti. 61 yaşındaki ünlü moda tasarımcısı Nur Yerlitaş’ın geçtiğimiz gün meme kanseri için operasyona girdiği belirtilirken, uzman doktorlar ünlü moda tasarımcısının durumunun oldukça iyi olduğunu da aktardı. Meme kanserini erken teşhis sayesinde büyük ihtimalle atlatacak olan Nur Yerlitaş’ın moralinin oldukça iyi olduğunu belirtmesi hayranlarını çok sevindirdi.

Nur Yerlitaş Ameliyat Öncesi O İsimden Helallik İstedi

Nur Yerlitaş’ın durumunu öğrenip hemen hastaneye koşan Türkiye’nin divası Bülent Ersoy’da arkadaşını yalnız bırakmadı. Nur Yerlitaş’ın geçtiğimiz gün Bülent Ersoy’u arayıp helallik istemiş olduğunu aktaran Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş’ı bir saniye bile yalnız bırakmadı. Nur Yerlitaş’ın kardeşi de Nur Yerlitaş’ın durumu hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Ablasının göğsünde ne yazık ki kist olduğunu aktaran Nur Yerlitaş’ın kardeşi, Demet Akalın’ın ortalığı ayağa kaldırmasına yakındı. Bu durumun herkesi ayağa kaldıracak kadar belirtilmemesi gerektiğini öneren Nur Yerlitaş’ın kardeşi de ablasını hiç yalnız bırakmadı. Hastalığın henüz birinci evresinde kontrole giderek erken teşhis imkanından faydalanan Nur Yerlitaş’ın ne kadar şanslı olduğu aktarıldı. Aynı zamanda Nur Yerlitaş’ın her şeye rağmen moralinin çok iyi olduğunu da aktaran Mehmet Ali Erbil’in, geçtiğimiz günlerde onun meme kanseri olabileceğini de belirttiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 12:51

YORUM EKLE