Nurgül Yeşilçay #bottlecapchallenge'a oklava ile katıldı!

Son zamanlarda tüm Dünya ve Türkiye'de en çok yapılan challangelardan biri olan Bottle Cap Challange, Nurgül Yeşilçay'ın elinden de geçti. Nurgül Yeşilçay #BottleCapChallange’ye Oklava İle Katıldı! İşte o görüntüler...

Nurgül Yeşilçay #bottlecapchallenge'a oklava ile katıldı!

Nurgül Yeşilçay #BottleCapChallange’ye Oklava İle Katıldı!

Ülkemizde ve Dünya’da son 1 haftadır yeni bir akım rüzgarı esiyor. Bootle Cap Challange, şişe kapağının ilginç şekillerde açılmasını konu ediniyor. Ünlü isimler challange ile birbirlerine meydan okuyor ve çektikleri videoları yayınlıyorlar.

Kimileri tekme atarak kimileri terlik atarak kimileri ise arabaları ile kapak açma videolarını çekiyorlar ve sosyal medya üzerinde yayınlıyorlar.

Nurgül Yeşilçay ise olaya farklı bir boyut kazandırmış gibi görünüyor. Kişisel İnstagram hesabı üzerinden çektiği videoyu yayınlayan Nurgül Yeşilçay bir yandan hamur açıyor bir yandan ise şişe kapağı açıyor!

Nurgül Yeşilçay’ın bu videosu sosyal medya üzerine 500.000’den fazla izlendi. Kendisinin takipçileri ise kapak açma hareketinden çok hamur açma hareketine hayran kaldıklarını ifade ettiler. Kendisi hamur açma işinde de oldukça becerikli görünüyor.

İşte Nurgül Yeşilçay’ın o çok konuşulan kapak açma paylaşımı…

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 20:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler