Nurgül Yeşilçay'ın yeni filmi belli oldu! Mahalleden Arkadaşlar filminde rol alacak

Ekranların sevilen oyuncusu Nurgül Yeşilçay'dan yeni bir proje geliyor. İkinci kez komedi filmi çekecek olan Yeşilçay, 90'lı yılları anlatan Mahalleden Arkadaşlar adlı yapım için kameraların karşısına geçecek. İşte detaylar...

Nurgül Yeşilçay'ın yeni filmi belli oldu! Mahalleden Arkadaşlar filminde rol alacak

Daha önce birçok yapımda rol alan usta oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu kez bir komedi filmiyle ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncu komedi filmi olan Mahalleden Arkadaşlar filminde rol alacak. Film 90'lı yılların mahalle kültürüne değinecek.

Kardeş Payı, Düğün Denek, İşler Güçler, Çalgı Çengi gibi yapımların senaristi ve yönetmeni ve Selçuk Aydemir’in kitabından uyarlanacak olan ‘Mahalleden Arkadaşlar’ın filminde kamera karşısına geçecek olan Nurgül Yeşilçay, bu yapımda herkesi güldürecek bir rol üstlenecek.

Filmde Aydemir'in babası olan Ekrem'i Alper Kul, annesi olan İlknur'u Nurgül Yeşilçay oynayacak. Film, tabletlerin, akıllı telefonların olmadığı, çocukların ‘çocuk’ olduğu, ‘çocuk gibi’ oynadığı, gerçek arkadaşlığın keşfi vurgulanacak. Film şimdiden merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 02:10

YORUM EKLE