Nusret; şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar

Küçük yaşlarda çalışmaya başlayıp kasaplık mesleği ile kısa sürede dünya çapında tanınan Nusret, restoran zincirlerinin Türkiye'den sonra Avrupa'da da genişletmeye devam ediyor. Nusret kısa sürede geldiği noktada şirketinin marka değerinin 1.5 milyar dolar olduğunu söyledi.

Nusret; şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar

Saltbae hareketiyle dünya çapında tanınan ve fenomen haline gelen Nusret Gökçe, 10 yıl önce 400 dolara çalıştığını ve şuan şirketinin 1.5 milyar dolar olarak hesaplandığını açıkladı. Hedefleri arasında Las Vegas'a restoran açmak ve olduğunu dile getiren Gökçe şirketinin marka değerini daha da yükseltmek olduğunu vurgulayarak, "İnşallah 3 milyar doları geçeceğim" dedi.

Nusret Gökçe, Amerika'da bir yayınevinin kendisine teklifte bulunarak hayatını kitap yapmak istediğini ve "Hayatını kaleme alacak bir yazar arıyorum" diyerek çevresinde bulunan bazı arkadaşlarının kendisine "Henüz 36 yaşındasın. Çok gençsin. Hiç olmazsa 40'lı yaşlarının ortalarına gel" dediğini de belirtti.

Saltbae Nusret, geçtiğimiz aylarda İstanbul Maçka'daki Park Hyatt oteli 50 milyon euro karşılığında Doğuş Grubu'ndan satın almı ve son olarak Cannes'ta yapılan ve dünyaca ünlü sanatçıların katıldğı festivalede kırmızı halı üzerinde görüntülenmişti.

Bentley marka otomobil, Zincirlikuyu'daki lüks bir rezidanstan daire, Bodrum'dan da villa alarak yatırımlarını zenginleştiren Nusret son olarakta AUDI'nin en lüks otomobillerinden biri olan yaklaşık olarak 1.8 milyon TL değerinde A8L satın aldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 13:41

YORUM EKLE

Popüler Haberler