O Kavga Mahkemeye Taşınıyor

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin, futbolcu Arda Turan’ın kendisine yönelik saldırısı için suç duyurusunda bulundu. Turan hakkında 12,5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame tamamlandı.

O Kavga Mahkemeye Taşınıyor

Geçtiğimiz günlerde Emirgan’da bir eğlence mekanında ünlü şarkıcı Berkay Şahin ile futbolcu Arda Turan ile bir kavga çıkmıştı. Yaşanan kavga sonrasında Turan hakkında; cinsel tacizden, ruhsatsız silah taşımaktan, genel güvenliği tehlikeye sokmaktan ve kasten yaralama suçlarından dava açıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı iddianameyle birlikte Arda Turan için 12,5 yıl hapis istemiyle iddianame tamamlandı. Ünlü şarkıcı Berkay Şahin için ise 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandığı belirtiliyor.

Berkay Olayla İlgili Dilekçe Verdi

Şahin’in verdiği dilekçede, Arda Turan’ın kendisine saldırdığı ve hastaneye geldikten sonra da silahla tehdit ettiği ifadeleri yer almakta. Konuyla ilgili kamu davası açılması istendiği öğrenildi. Bunu kırılan şarkıcı Berkay, futbolcu Arda Turan’ı özür dilemeye davet etmiş ve adalete güveninin tam olduğunu aktarmıştı.

Olay, 10 Ekim günü Berkay Şahin ve Arda Turan bir gece kulübündeyken meydana gelmişti. Turan’ın Berkay Şahin’in eşi Özlem Şahin’e taciz dolu ifadeler söylediği iddia edildi. Futbolcunun daha sonra elindeki silahın ağzına mermi verdiği ve silahı Berkay’a uzattığı kamera kayıtlarına yansıdı. Şarkıcı ise bu durumun üzerine rezilliğe gerek olmadığını ve hatanı kabul etmelisin dediği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 21:04

YORUM EKLE