Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı’nın İlk Hafta Hasılatı Belli Oldu! 7 Günde 23 Milyon TL Hasılat Elde Etti!

Geçen hafta vizyona giren Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin ilk haftada elde ettiği gişe geliri belli oldu! Ayrıntıları aşağıdaki yazımızdan öğrenebilirsiniz...

Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı’nın İlk Hafta Hasılatı Belli Oldu! 7 Günde 23 Milyon TL Hasılat Elde Etti!

Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı’nın İlk Hafta Hasılatı Belli Oldu!

Vizyona girmesiyle birlikte tüm Türkiye’ de deprem etkisi yaratan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin ilk hafta hasılatları açıklandı.

Yılmaz Erdoğan filmin ilk öneğini 2005 senesinde yönetmenlik koltuğuna oturarak çekmişti. Bu filmin ikincisi ise bu sene perdelere aktarıldı. Film İstanbul’da geçiyor ve masumlar ile suçluların karşılaştığında ortaya nasıl durumlar çıkacağı anlatılıyor. Süpermen kıyafeti giyerek yaşamını devam ettirmeye uğraşan sıradan bir insan kendini bir anda suçluların kol kola gezdiği bir çukurda bulur. Suç dünyasının merkezinde de bir masuma aşık olur. Bunun arkasından herkesin kafasında soru işaretleri bırakacak bir şekilde hayatta kalma çabası gösterilmekte. Bu durum filmde söylendiği şekli ile İstanbul’da masumlar, suçlular ve daha suçlular vardır olarak açıklanıyor. Filmin görüntü yönetmenliği koltuğunda Jean Paul Seresin oturuyor ve Kıvanç Tatlıtuğ, Ata Demirer, Ekin Türkmen, Bensu Soral ve Demet Evgar gibi usta oyuncular kadroda bulunuyor.

Film 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girmişti ve 1400 sinema salonunda gösterilmeye başlanmıştı. Toplamda 1.497.202 kişinin izlediği filmden 7 gün içinde 23.000.000 gibi bir kazanç elde edildi. Bu rakam gerçekten yüksek bir seviye ve ilk haftadan bu kadar izleyici toplayan bir filmin kalan günlerde daha fazla kazanç elde edeceğini söylemek yanlış olmazdı herhalde. Elbette filmden alınan bu sonuç yönetmenliği üstlenen Yılmaz Erdoğan ile yapımcı şirket BKM'yi oldukça sevindirmiş olmalı.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 21:49

YORUM EKLE