Orhan Gencebay'ın Oğlu Gökhan Gencebay Bıçaklı Saldırıya Uğradı, Gökhan Gencebay'ın Sağlık Durumu Nasıl?

Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, Beşiktaş'ta tartıştığı taksi şoförü tarafından bıçaklandı. Taksi şoförü gözaltına alınırken, Gökhan Gencebay ise hastaneye kaldırıldı.

Orhan Gencebay'ın Oğlu Gökhan Gencebay Bıçaklı Saldırıya Uğradı, Gökhan Gencebay'ın Sağlık Durumu Nasıl?

Geçtiğimiz günlerde anjiyo olarak sevenlerini telaşlandıran Orhan Gencebay'ın bu kez de oğlu Gökhan Gencebay, kanından bıçaklanarak hastaneye kaldırıldı. 

Arabesk müziğin en önemli seslerinden bir olan Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay aracıyla Beşiktaş’ta seyir halindeyken, bir taksi şoförü ile aralarında sözlü tartışma çıktı. Çıkan sözlü tartışmanın ardından aracından inen Gökhan Gencebay ile taksi şoförü arasında kavgaya dönüşen tartışma sonrasında taksi şoförü D.E. Gökhan Gencebay’ı bıçaklayarak olay yerinden kaçtı.

Çevrede bulunanların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Gökhan Gencebay’ı hastaneye kaldırıken, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise Gencebay'ı yaralayan taksi şoförünü takibe aldı. Kısa süreli takibin ardından taksi şoförü yakalanarak gözaltına alındı.

Gökhan Gencebay'ın sağlık durumuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

GÖKHAN GENCEBAY KİMDİR?

14 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Gökhan Gencebay, Londra'da Harrow School da ingilizce eğitimini tamamlamasının ardından Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarı bölümüne girdi. Gökhan Gencebay yükseklisans eğitimini işletme üzerine yapıyor. Genel sanat yönetmeni olarak çalışan, alanında duayen Ayla Algan'dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan Gencebay  oyunculuk kariyerine 2019 yılında başladı.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 23:58

YORUM EKLE

Popüler Haberler