Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Spiderman Son Filmi Fragmanı Yayınlandı!

Marvel filmlerinin şüphesiz en sevilen karakterlerinden olan Örümcek Adam serisinin son filmi olan Evden Uzakta (Far From Home) filminin vizyon tarihi belli oldu. Parker’ı hangi sürprizler bekliyor? Filmin yayınlanan fragmanı ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar haberimizde.

Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Spiderman Son Filmi Fragmanı Yayınlandı!

Marvel filmlerinin en sevilen karakterlerinden olan Örümcek Adam (Spider Man) serinin son filmi olan Evden Uzakta (Far From Home) filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filme ait fragmanın yayınlanmasından sonra heyecanla bekleyen Örümcek Adam hayranları beklediğine değecek gibi görünüyor. 

Yayınlanan fragmanlara göre serinin diğer filmlerinden de alışkın olduğumuz fragman içine gizlenmiş ipuçları ile film hakkında biraz da olsa bilgi sahibi olabiliyoruz. 

Fragmanlarda öncelik olarak ön plana 3 adet taşıt plakası dikkatleri üzerinde topluyor. Bu taşıt plakalarının Örümcek Adam’ın mücadele içinde olacağı kötü karakterleri yansıtıyor olma ihtimali bir hayli yüksek. Bu karakterlerin ise serinin önceki bölümlerinde yer alan Kum Adam, Molten Man ve Hydro Man olma ihtimalleri çok yüksek.

Serinin bu filmi alışkın olduğumuz Newyork yerine, bir Avrupa şehrinde (Londra olması muhtemel) geçecek gibi. Avengers filminde gerçekleşen olaylardan sonra baş karakter Peter Parker’ın tatil amacıyla Avrupa’ya gittikten sonra orada başlarına gelen olayları konu edinecek gibi görünüyor. Ayrıca bu filmle birlikte Örümcek Adam kostümü de yenilenmiş olarak karşımıza çıkacak.

Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi Oyuncu Kadrosu

Jon Watts’ın yönetmen koltuğunda olduğu filmde Örümcek Adamı yine Tom Holland canlandıracak. Tom Holland’a MJ rolü ile Zendaya Coleman eşlik edecek. Aunt May rolünde Marisa Tomel, mysterio rolüyle Jake Gyllenhaal, Nick Fury rolüyle Samuel Jackson, Maria Hill rolüyle Cobie Smulders, Betty rolüyle Angourie Rice ve Happy Hogan rolüyle Jon Favreau eşlik edecek.

Örümcek Adam Evden Uzakta Ne Zaman Seyirciyle Buluşacak?

Resmi olarak yapılan açıklamaya göre Örümcek Adam Evden Uzakta Filmi 5 Temmuz 2019 tarihinde dünyayla aynı anda Türkiyedeki seyircisiyle de buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 15:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler