Peri Masalı Bitti İlk Açıklama Geldi

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Fransa’da peri masalını andıran bir düğünle dünyaevine girmişti. İki evliliğine çizgi çeken Ilıcalı’nın son evliliği sadece 8 dakikada bitti.

Peri Masalı Bitti İlk Açıklama Geldi

Türkiye televizyonuna ismini altın harflerle yazdırmayı başaran Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı ikilisi rüya gibi bir evliliğe imza atmışlardı. Fransa’da dünyaevine giren çiftin düğünü en çok konuşulan konulardan birisi olmuştu. Anlaşmalı olarak boşanma kararı alan çiftten Acun Ilıcalı, duruşma sonrasında konuştu.

Ilıcalı her ay Şeyma Subaşı’ya 125 bin TL nafaka verecek. Ilıcalı, her evlilikte boşanma olduğunu ve Şeyma ile evliliği kurtarmak için çabaladıklarını ancak başaramadıklarını söyledi. Haklarında çıkan dedikoduların gerçeği yansıtmadığının altını çizen Ilıcalı, iddiaların hepsini çirkin olarak nitelendirdi. Severek evlendiklerini ve saygı ile ayrıldıklarını kaydeden Ilıcalı, bu sözlerle konuşmasını noktaladı.

40 Programına Konuk Olmuştu 

Acun Ilıcalı 40 programına konuk olduğunda Şeyma Subaşı ile ilgili bir soruyu yanıtlamıştı. Ilıcalı, Şeyma’nın hayatının en önemli parçası olduğunu ve çok önemli katkıları olduğunu dile getirmişti. Eşinin çok yüksek enerjiye sahip olduğunu ve kendisinin yaratıcı olmasına katkıda bulunduğuna değinen Ilıcalı, önemli olanın saygı olduğunu kaydetmişti.

125 bin TL aylık nafaka alacak Subaşı ise ayrılık sonrası soluğu Bebek’teki işyerinde aldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 18:56

YORUM EKLE