PowerTürk 2019 Müzik Ödülleri Gecesinde Hangi Ünlü Hangi Ödülü Aldı? PowerTürk 2019 Müzik Ödülleri Gecesi

PowerTürk 2019 Müzik Ödülleri'ne ünlü akını oldu. Birçok ünlü isim yarışmada ödüller aldı ve programı kaçıranlar 2019 Müzik Ödülleri'ni kimler kazandı konusunu araştırmaya başladı. Geceye damgasını vuran isim bir gecede 4 ödül alan Mabel Matiz oldu.

PowerTürk 2019 Müzik Ödülleri Gecesinde Hangi Ünlü Hangi Ödülü Aldı? PowerTürk 2019 Müzik Ödülleri Gecesi

Müzik dünyasındaki önemli isimler için PowerTürk 2019 Müzik Ödülleri kısa bir süre önce gerçekleşti. Ünlü şarkıcılar Ajda Pekkan, Nilüfer, Gülşen, Hadise, Mabel Matiz, Manga, Ufuk Baydemir ve Yıldız Tilbe müzik ödüllerinde yerlerini aldı ve ödül aldı.

Yaşam Boyu Ödülü Sahibi Ajda Pekkan

Ajda Pekkan, ödül konuşmasında PowerTürk 2019 Müzik Ödülleri kapsamında bu ödüle layık görüldüğü için büyük bir mutluluk duyduğunu anlattı. Aynı unvanla ödül alan Nilüfer, 1972 yılından bu yana müzik yaptığını ve bundan sonra da uzun yıllar şarkı söyleyebilmek için elinden geleni yapacağını söyledi.

En Güçlü Kadın Şarkıcı Ödülü Gülşen’e

Son çıkardığı singleler ile büyük bir beğeni toplayan Gülşen, En Güçlü Kadın Şarkıcı ödülüne layık görüldü. Gülşen, ödülle kendisini onurlandıran PowerTürk’e teşekkür etti ve ödülü almasında katkı sağlayan bütün müzik dinleyicilerine de teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Sosyal Medya Yönetimi Ödülünün Sahibi Hadise

Powertürk Müzik Ödülleri kapsamında En Güçlü Sosyal Medya yönetimi ödülünü alan isim Hadise oldu. Ödülün kendisi için büyük bir önem ve anlam taşıdığını anlatan Hadise, hayatında ilk kez böyle bir ödül aldığını söyledi. Sanatçı olmanın yalnızca klip ve fotoğraf çektirme olmadığını anlatan Hadise, sosyal medya üzerinden hayallerini paylaştığını ve her zaman dik bir duruş sergilediğini belirtti.

Mabel Matiz 1 Gecede 4 Ödül Aldı

PowerTürk müzik ödüllerinde yerini alan Mabel Matiz bir gecede 4 ödül aldı. Matiz, ‘’En Güçlü Erkek Şarkıcı’’, Maya albümü ile ‘’En Güçlü Albüm’’, Sarmaşık şarkısı klibi ile ‘’En Güçlü Klip’’ ve ‘’Öyle Kolaysa’’ parçasıyla da ‘’En Güçlü Şarkı’’ ödülünü almaya layık görüldü. Türkiye müzik sektöründe kendi istediği şarkıları dilediği gibi söylemekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Mabel Matiz, klip yönetmeni Sinan Tuncay’a teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Şarkı sözlerini görsele dökmede Tuncay’ın büyük işlere imza attığını söyleyen Matiz, Öyle Kolaysa şarkısını 4 yılda yazdığını belirtti. Maya albümü hakkında da konuşan Matiz, albümün 80’ler ve 90’lara saygı mahiyeti taşıdığını anlatarak, adını annesinden aldığını belirtti.

En Güçlü Proje Albüm Ödülü Yıldız Tilbe’ye

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, En Güçlü Proje Albümü ödülünü almaya layık görüldü. Yapımcısı ve albümde şarkı söyleyen bütün şarkıcılara teşekkür eden Tilbe, PowerTürk ailesine de teşekkür ederek kısa bir konuşma ile açıklamasını noktaladı.

En Güçlü Grup Ödülü Manga’nın

15. yılında En Güçlü Grup ödülünü almaya hak kazanan Manga grubu, bu ödülün kendileri için büyük bir anlam ifade ettiğini açıkladı.

En Güçlü Çıkış Ödülü Ufuk Beydemir’in

YouTube’da büyük bir çıkış yakalayan Ufuk Beydemir, ödül töreninde En Güçlü Çıkış ödülünü almaya layık görüldü. Sevda Gibi albümü sonrasında ilk ödülünü aldığını belirten Beydemir, doğum gününde bu hediyeyi aldığı için de ayrıca büyük bir mutluluk yaşadığını aktardı. Beydemir, konuşmasında ekip arkadaşlarına ve takipçilerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Tekrar Yayın Günleri

PowerTürk Müzik Ödülleri’nin tekrar yayınları 14 Nisan Pazar 17.00,

17 Nisan 22.00,

20 Nisan 19.00,

21 Nisan 10.00’da ekranlarda olacak.

Hangi Ünlü Hangi Ödülü Aldı?

EN GÜÇLÜ KADIN ŞARKICI: Gülşen

EN GÜÇLÜ ERKEK ŞARKICI: Mabel Matiz

EN GÜÇLÜ ÇIKIŞ YAPAN ŞARKICI: Ufuk Beydemir

EN GÜÇLÜ ALBÜM: Mabel Matiz-Maya

EN GÜÇLÜ KLİP: Mabel Matiz-Sarmaşık

EN GÜÇLÜ GRUP: Manga

EN GÜÇLÜ ŞARKI: Mabel Matiz-Öyle Kolaysa

EN GÜÇLÜ SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ: Hadise

EN GÜÇLÜ PROJE ALBÜM: Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları

YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ: Nilüfer

YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ: Ajda Pekkan

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 18:32

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerimov kamran
Kerimov kamran - 1 gün Önce

InsAllah sonraki yil YALIN alir