Reynmen Ela şarkısı klibi ne kadar izlendi? Şarkı youtube'da rekora koşuyor

Instagram fenomenleri arasında en çok parlayan isim olan Reynmen (Yusuf Aktaş) farklı kişiliği ve başarısı ile konuşulmaya devam ediyor. Başarılı fenomen, 12 Temmuz Cuma günü Youtube üzerinde yayınladığı yeni video klibi ‘Ela’ ile rekora koşuyor. Reynmen video klip ile ilk bir saat içinde 3 milyon izlenmeye ulaştı. Gün sonunda ise 15 milyon olacağı tahmin ediliyor.

Reynmen Ela şarkısı klibi ne kadar izlendi? Şarkı youtube'da rekora koşuyor

Türkiye’de son yıllarda artış gösteren intenet fenomenleri, ünlerine ün katmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinde en çok aranan isimlerden biri olan Yusuf Aktaş (Reynmen), sosyal medya fenomenliğinden sonra yaptığı şarkılarla da büyük beğeni topladı.

Başarılı fenomen 12 Temmuz Cuma günü Türkiye ve dünyanın en çok kullanıcıya sahip olduğu video platformu Youtube üzerinde yayınladığı yeni şarkısı ‘Ela’ ile rekora koşuyor. Youtube üzerinde yayınlandığı ilk saatlerde 3 milyon izlenmeyi geçen Reynmen - Ela video klibi, şuan itibariyle 12 milyon izleyiciye yaklaştı. İlk günün sonunda 15 milyonu geçmesi beklenen video ile yeni bir rekoru da elde etmiş olacak. Tarzı ve kişiliği diğer fenomenler arasından sıyrılarak kendini gösteren, büyük beğeni toplayan Reynmen (Yusuf Aktaş) Türkiye’de gelecek vaadeden şarkıcılar arasında gösteriliyor.

reynmen

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler