Reynmen'in klibi çalıntı mı? Aynur Aydın Yenildim Daima şarkısı klibi benzeri çıktı!

Reynmen’in yeni şarkısı “Ela’nın” klibi ile Aynur Aydın’ın “Yenildim Daima” şarkısının kliplerinin benzer olduğu ortaya çıktı. Reynmen’in klibi çalıntı mı? Reynmen ilk şarkısı “Derdim Olsun’un” klibinin bir kısa film ile benzer olduğu için gündeme gelmişti.

Reynmen'in klibi çalıntı mı? Aynur Aydın Yenildim Daima şarkısı klibi benzeri çıktı!

Reynmen’in ikinci şarkısı “Ela” adlı şarkısının klibi ile, Aynur Aydın’ın 2012 yılında “Yenildim Daima” adlı şarkıya çektiği klipteki sahnelerin benzer olduğu ortaya çıktı.

Ünlü Youtuber Reynmen, “Derdim Olsun” adlı şarkının adından “Ela” adlı yeni şarkısını yayınladı. Ancak, yeni şarkının klibi ile ilgili şok bir gerçek açığa çıktı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Reynmen’in klibi ile ilgili başka bir kliple benzerlik olduğu saptandı.

Ela’nın klibinin, 2012 yılında Aynur Aydın’ın çıkardığı “Yenildim Daima” adlı şarkı ile benzer olduğu görüldü. Ayrıca Reynmen’in ilk şarkısı olan “Derdim Olsun’da” da böyle bir benzerlik görülmüştü. “Derdim Olsun” şarkısının klibi 2011 yapımı “Mahna Mahna Killer” adlı kısa filmle büyük benzerlikler gösteriyordu.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler