Sarah Parker kariyerinin başında cinsel tacize maruz kaldığını #MeToo etiketi ile duyurdu

Hollywood’dan üst üste cinsel taciz açıklamaları geliyor. Son olarak 53 yaşındaki usta oyuncu Sarah Jessica Parker, mesleğe başlamadan önce tacize maruz kaldığını açıkladı. Parker, ünlü bir yıldız tarafından tacize uğradığını #MeToo aracılığı ile duyurdu. İşte detaylar…

Sarah Parker kariyerinin başında cinsel tacize maruz kaldığını #MeToo etiketi ile duyurdu

Cinsel taciz iddialarıyla çalkalanan Hollywood’un bir yıldızı daha tacize uğradığını açıkladı. Ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker, oyunculuğa başlamadan önce ünlü bir yıldız tarafından tacize uğradığını açıkladı.

NPR’nin Fresh Air programında açıklamalar yapan Parker, #MeToo aracılığıyla tacize uğradığını belirtti. Sex And The City dizisi ile dünya genelinde büyük bir ün yakalayan Sarah Jessica Parker, tacize uğradıktan sonra mesleğe devam edebilmek için mecburen bu olayı kapatmak zorunda kaldığını dile getirdi. Parker, ‘’Dürüst olmak gerekirse mahremimde tuttuğum bu olaylarla ilgili neden daha cesur olmadığımı da bu hadiselerin beni neden yıkmadığını da bilemiyorum.’’ Dedi.

Bu durumu herkese açıklayamadığını ve sadece bir kez şikayet etmek için girişimde bulunduğunu söyleyen Parker, “sadece uygunsuz davranmakla kalmayıp kontrattaki yükümlülüklerini de yerine getirmeyen” birini de şikayet ettiğini dile getirdi.

TACİZCİNİN KİMLİĞİNİ SÖYLEMEDİ

Kendisine taciz eden kişinin kimliğini açıklamayan Parker, “Ajansıma yaptığım şikayetin ardından her şey değişti” diye konuştu. Yıldız isim tacizden kendisinin de pay aldığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 12:39

YORUM EKLE

Popüler Haberler