Sarıkaya, Ozan Güven'i Bekliyor

Fi Dizisinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya, dizideki rol arkadaşı Ozan Güven'in fotoğrafını Instagram'dan paylaşarak "...hadi gel artık da başlayalım." yazdı.

Sarıkaya, Ozan Güven'i Bekliyor

2017 yılının en çok izlenen Türk yapımlarından birisi olarak gündemden düşmeyen Fi dizisi yeni sezonda yeni bölümleri ile yine izlenme rekorları kıracak. Dizi hem güçlü oyuncu kadrosu hem de sıradışı hikayesi ile online dizi olarak PuhuTV'de yayınlanmaya başladı. Yayınlandığı ilk günden bu yana gerek yayınlanma periyodları ve dizinin orijinal konusu nedeni ile geniş bir kitle dizinin bağımlısı oluverdi. Başarılı dizinin başrollerinde Mehmet Günsür, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç gibi Türkiye'nin sevilen yıldız oyuncuları rol alıyor.

Dizi aslında Azra Cohen'in aynı isimli Fi, Pi, Çi kitap serisinden uyarlama yapılarak yayınlanmaya başlandı. İntenet dizisi olmasından ötürü de televizyon kanallarındaki hiçbir sansür engellerine takılmaksızın orijinal hikayesi ile yayınlanan dizi, yeni sezon çekimlerine Eylül ayının 15'inden itibaren başlayacak.

SERENAY SARIKAYA, OZAN GÜVENE SESLENDİ

Dizinin başrol oyuncusu Ozan Güven, Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif V 216 filminin çekimleri nedeniyle uzun süre çalışmalarını sürdürmek üzere film setindeydi. Dizinin çekimleri ise 1 Eylül'de tamamlandı ve yayın tarihine kadar çalışmaları devam edecek. Öte yandan film çekimlerinin bittiğini öğrenen Serenay Sarıkaya, Instagram'dan Ozan Güven ile beraber yatakta olan bir fotoğraflarını paylaşarak altına yeter artık, bitti gitti film, hadi gel başlayalım yazdı. Çekimleri 15 Eylül'de başlayacak olan Fi dizisi için sabırsızlanan güzel oyuncu Ozan Güven'e böyle seslenince, dizinin sıkı takipçileri de heyecanlarını gizleyemeyerek, keyifli yorumlar yazdılar.

OZAN GÜVEN PERUKLA OYNAYACAK

Arif V 216 filmindeki uzaylı rolü sebebi ile saçlarını kazıtan Ozan Güven, Fi Dizisi'nin devam bölümlerindeki rolü için kendisi için yurtdışında özel olarak tasarlanan bir peruk ile dizideki rolünü canlandıracak. Dizi şimdiden büyük bir merakla kalabalık bir kitle tarafından bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 11:13

YORUM EKLE