Şarkıcı İrem Derici podyumda derin dekolteli cesur kıyafetler sergiledi

Ünlü şarkıcı İrem Derici, İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen defilede podyuma çıktı.Şarkıcı defilenin ardından İstanbul'a dönmek için gittiği havalimanında bavulunun havaalanında unutulduğunu fark edince çok öfkelendi.

Şarkıcı İrem Derici podyumda derin dekolteli cesur kıyafetler sergiledi

Çeşme'de,modacı Cihan Nacar'ın yeni kreasyonunu tanıtmak için düzenlenen defilede ünlü şarkıcı İrem Derici de yer aldı. Derici, siyah ve beyaz olmak üzere iki adet cesur kıyafet taşıdı. Siyah kıyafeti transparan modeliyle, beyaz kıyafeti ise derin göğüs dekoltesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Alaçatı'da bir eğlence mekânında gerçekleştirilen defilede, İzmir ile İstanbul iş ve cemiyet hayatında tanınan isimlerinin yanı sıra bir ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, pop şarkıcısı Nilüfer Yumlu ve kızı Ayşe Naz Yumlu da defileyi izleyenler arasındaydı.Bir hayli heyecanlı görünen Derici, defile sonrasında modacı Cihan Nacar'la podyuma çıkarak izleyenleri selamladı.

HAVAALANINDA BAVUL KRİZİ!

Defile bittikten sonra İstanbul'a dönmek için İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na giden şarkıcının bavulunun yanında olmadığı farkedildi.Bavulunun kaldığı otelde unutulduğu düşünülen Derici'nin bu duruma öfkelendiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 14:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler