Seda Sevin kimdir? Kaya Çilingiroğlu'ndan ayrılan Seda Sevin hakkında bilgiler

Seda Sevin ve Kaya Çilingiroğlu ilişkilerini bitirme kararı aldı. Çiftin neden ayrıldığı ve Seda Sevin'in merak edilen hayatı ile ilgili her şeyi yazımıza ekledik.

Seda Sevin kimdir? Kaya Çilingiroğlu'ndan ayrılan Seda Sevin hakkında bilgiler

Kaya Çilingiroğlu ile olan birlikteliklerini bitirme kararı alan Seda Sevin’in kim olduğu magazin severler tarafından merak ediliyor. Magazin dünyasında merak edilen ayrılık ile ilgili Kaya Çilingiroğlu ve Seda Sevin açıklamalarını yaptı. Yaptıkları açıklamada ilişkiyi yürütemediklerini ve anlaşmalı olarak birlikte aldıkları bir karar olduğunu söylediler.  

Seda Sevin Kimdir?

5 Haziran 1981’ de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve liseyi Fenerbahçe lisesinde okumuştur. Oyunculuk hayatına 1997 yılında Gülüm dizisiyle başlamıştır. Dizideki yeteneğiyle hemen fark edilen Sevin, 1998 yılında Sırılsıklam dizisiyle ekranlarda kaldı. Yükselen kariyerine 2003 yılında Hababam Sınıfı Merhaba dizisiyle devam eden güzel oyuncu 2004 yılında da Gece Yürüyüşü Özlem olarak seyirci karşısına çıktı. 2006 yılında da Kördüğüm dizisinde oynayan oyuncu son olarak da 2008’ de Akasya Durağı Ahu olarak ekran karşısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 20:55

YORUM EKLE