Selin Ciğerci'nin ameliyatını yaptıran futbolcu kim?

Selin Ciğerci'nin ameliyatını yaptıran futbolcu kim sorusunun yanıtı ortaya çıktı. Ciğerci, ''Ünlü bir futbolcuyla tanıştım. Ameliyatımı her şeyimi o yaptırdı.'' diye konuşunca o futbolcunun kim olduğu merakla araştırılmaya başlandı.

Selin Ciğerci'nin ameliyatını yaptıran futbolcu kim?

Ayşe Arman’a verdiği röportajla gündeme gelen Selin Ciğerci’nin ameliyatını kimin yaptırdığı merak konusu oldu. 2.1 milyon takipçi sayısına sahip trans birey Selin Ciğerci, gerçek adının Hasan olduğunu ancak insanların kendisini ‘’Bebek Okan’’ diye çağırdığını söyledi. 20’sine kadar kadın olma hayaliyle yaşadığını belirten Ciğerci, ameliyat olmaya karar verdiğinde annesinin ‘’Yapma ne olur.’’ dediğini, babasının ise ‘’Allah belanı versin, bir daha bu eve gelme.’’ dediğini söyledi.

Tezgahtarlık ve korsan taksicilik yaptığını ve Taksim-Şişli hattında çalışmaya başladığını söyleyen ciğerci, ‘’Yolda gördüğünüz insanlardan biri de bendim. Başka çarem yoktu.’’ diye aktardı. Ciğerci, Türkiye’nin en ünlü futbolcularından birisiyle tanıştığını söyleyerek ‘’Birbirimize aşık olduk. Ameliyatımı, her şeyimi o yaptırdı. Bana yurtdışından doktor getirtti. Artık ailemle de barıştım, erkek kardeşimin düğününe birlikte gittik.’’ diye konuştu.

O Futbolcu Kim?

Selin Ciğerci, şimdilerdeyse yıldız futbolcu Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığı yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 01:33

YORUM EKLE