Selin Şekerci güneşlenme pozuna beğeni ve soru yağmuru

Selin Şekerci daha önceden yer aldığı dizilerle tanınan bir oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısa süre önce tatile çıkan oyuncu İnstagram üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Selin Şekerci’nin tatil pozu binlerce kişi tarafından beğenildi. İşte o paylaşım…

Selin Şekerci güneşlenme pozuna beğeni ve soru yağmuru

Selin Şekerci’nin Tatil Pozu Binlerce Kişi Tarafından Beğenildi!

Selin Şekerci daha önceden TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan Kızım dizisinden tanıdık bir yüz olarak karşımıza çıkmaktadır. TV8 kanalında yayınlanan Kızım dizisinde Asu karakterini canlandıran Selin Şekerci ondan önce de Siyah Beyaz Aşk dizisinde izleyici karşısına geçmişti.

Ekranlardaki dizilerde oyunculuk performansını göstererek kendini izleyiciye tanıtan Selin Şekerci geçtiğimiz gün sosyal medya platformlarından İnstagram üzerinde bir paylaşımda bulundu.

Gören herkesi kendine hayran bırakan bu fotoğrafında Selin Şekerci, tatilde olduğunu belli etti. Selin Şekerci’nin hayranları, onun ne zaman yeni bir yapımda yer alacağını merak ettiklerini, fotoğrafın altında yorum olarak belirttiler. Diğer yandan güzel oyuncunun paylaşımı binlerce hayranı tarafından beğenildi.

Deneyimli oyuncunun yeniden ne zaman ekranlarda olacağı merakla bekleniyor.

İşte Selin Şekerci’nin tatil pozu...

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 09:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler