Şenay Akay Taciz Skandalı'nı Anlattı

Şenay Akay geçtiğimiz dönem sunuculuğunu yapığı bir programın yapıcımları na karşı açtığı dava sürüyor. Şenay Akay Taciz Skandalı ile ilgili dün ifade verdi.

Şenay Akay Taciz Skandalı'nı Anlattı
Manken olarak tanıdığımız ve ekranlarda da sunuculuk yapan Şenay Akay Taciz Skandalı ile bu günlerde gündemde. Para ile ilgili anlaşmazlık yaşadığı ve  programını sunduğu iki yapımcasına dair açtığı davada Şenay Akay 6 kişinin bulunduğu oda da kapının kilitlenerek kendisine taciz uygulandığını ve davacı olduğunu iletti.

Şenay Akay kendisine yapılan tacizi  dile getirdi.
“A.S adlı kişi kendisini darp ettiğimi söylüyor ama bu mümkün değil, ben darp ve tacize uğradım, Para yüzünden tartıştığımız T.S. bulunduğumuz odanın kapısını kilitledi. İçerde 6 erkek vardı. T.S. önce bana küfür etti, ardından kardeşi beni öpmeye kalktı. Benim içerde 6 erkek olan bir oda da kimseyi darp etmem mümkün değil, aksine ben tacize ve darpa uğradım. Yaşadığım bu olay yüzünden psikolojim bozuldu.”

Hangi yıllarda gerçekleşmişti

Şenay Akay geçtiğimiz yıl bir TV programında sunucuk yaparken bu olay gerçekleşti. Parasını alamayan Şenay Akay , tartıştığı yapım şirketinden 2 kişiyle davalık oldu, Şenay Akay yaşadığı olay  üzerine dava açarken, yapım şirketindeki iki kişi de Şenay Akay tarafından darp edildiklerini öne sürerek onlarda karşı dava açmışlardı.

Şenay Akay’ın açtığı dava da cinsel saldırı, yaralama ve tehdit suçlarından dolayı T.S için 8 yıl, A.S. içinde 15 yıla hapis isteniyor. Şenay Akay’a açılan karşı dava da ise tehdit ve basit yaralama iddiasıyla Akay hakkında da 3 yıla kadar hapis cezası isteniyor.
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 23:12

YORUM EKLE