Serdar Ortaç evlendiği için pişman!

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan evliliğinin sona ermesi ardından yaklaşık 2 hafta geçmesi sonrasında Serdar Ortaç kritik açıklamalarda bulundu. 5 senelik eşinden tek celsede boşanan Serdar Ortaç evlendiği için pişman olduğunu söyledi. İşte açıklamaların ayrıntıları…

Serdar Ortaç evlendiği için  pişman!

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç dün gece Harbiye’de verdiği açık hava konserinde sevenleri ile buluştu. 5 senelik evliliği hakkında kritik açıklamalarda bulunan Serdar Ortaç pişmanlıklarını dile getirdi.

Serdar Ortaç’ın canlı sahne performansını izlemek isteyen sevenleri arasında şarkıcı Arto Dalga’da yer alıyordu. Arto Dalga’nın çektiği videoya bakıldığında yanında dansçı bir kızın yer aldığı görülen Serdar Ortaç yaklaşık 2 hafta evvel sonlandırdığı evliliği hakkında ilginç açıklamalarda bulunuyor. Videoda biraz geç olduğunu ancak sonunda anladığını, ne varsa kendilerinde olduğunu söyleyen Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a göndermeler yaptı. Geç olduğunu ancak sevenlerinin haklı olduğunu anladığını, annesinin de zamanında kendisini uyardığını ve başının etini yediğini dile getiren Serdar Ortaç, “seni dinlemeyen o kulaklarıma…” diyerek sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 11:20

YORUM EKLE