Serenay Sarıkaya Yeni Mavi Reklamı Yayınlandı

Dünyaca ünlü giyim markası Mavi yeni reklam filmini yayınladı. Mavi’nin yeni reklamında bu sefer Serenay Sarıkaya oynuyor. Serenay Sarıkaya daha önceden de Mavi’nin reklam filmlerinde oynamıştı ve bu reklamlar çok beğenilmişti.

Serenay Sarıkaya Yeni Mavi Reklamı Yayınlandı

Dünyaca ünlü giyim markası Mavi yeni reklam filmini yayınladı. Mavi’nin uzun süredir reklam yüzü olan Serenay Sarıkaya, yeni reklam filminde de yer alıyor.

Ünlü giyim markası Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın olduğu reklam filmlerini yayınlamaya devam ediyor. Bu iki ünlü ismin adı Mavi markasıyla bütünleşmiş hale geldi. Serenay Sarıkaya’nın oynadığı son reklam filmi çok beğenildi.

Geçtiğimiz günlerde yeni yaz koleksiyonunun reklamını yapan Mavi, çok geçmeden reklam filmini de yayınladı. Reklamda seyahatten geri dönen Serenay Sarıkaya’nın taksi şoförü ile arasındaki sohbet izleyicileri güldürdü.

Daha önce Medcezir, Fi gibi yapımlarda rol alan Serenay Sarıkaya, Mavi’nin reklam filmlerinde oynamaya devam ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Mavi reklam filmleri halkın beğenisi topluyor.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 13:17

YORUM EKLE

Popüler Haberler