Şeyma Subaşı bikinili paylaşımına beğeni yağmuru

Sosyal medya üzerinde binlerce takipçisi olan Şeyma Subaşı paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak Şeyma Subaşı bikinili paylaşımına beğeni yağmuru geldi. İşte Şeyma Subaşı’nın o çok beğenilen paylaşımı…

Şeyma Subaşı bikinili paylaşımına beğeni yağmuru

Sosyal medya üzerinde binlerce takipçisi bulunan Şeyma Subaşı yaptığı paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak İbiza’da sevgilisi Gudio Senia ile birlikte tatil yapmakta olan Şeyma Subaşı yaptığı paylaşım ile yeniden gündeme geldi.

Geçen dönem içerisinde sevgilisi Guido Senia’yı takiptek çıkaran fakat ve hemen sonrasında ayrılık iddiaları ile magazin dünyasına bomba gibi düşen Şeyma Subaşı, bu iddialar sonrasında sevgilisini yeniden takip etti ve yanında giderek poz verdi.

Siyah beyaz leopar desenli bikinisi ile dikkatleri üzerinde toplayan Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia’nın da arkasını dönük olarak fotoğrafta olduğu pozunu kişisel İnstagram sayfası üzerinde takipçileri ile paylaştı.

Yaptığı paylaşıma çok kısa bir süre içinde 100.000 beğeni gelen Şeyma Subaşı, açıklama kısmına da “never ending İbiza” ifadelerini ekledi.

İşte Şeyma Subaşı’nın o bomba paylaşımı…

Şeyma Subaşı bikinili paylaşımına beğeni yağmuru

Şeyma Subaşı bikinili

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 11:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler