Şeyma Subaşı boynuzlu fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı!

Magazin gündeminin öne çıkan isimlerinden Şeyma Subaşı boynuzlu tatil fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı. Subaşı'nın görseli kısa süre içerisinde büyük bir beğeni topladı.

Şeyma Subaşı boynuzlu fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı!

Acun Ilıcalı ile birlikteliği sonrasında Türkiye’nin öne çıkan isimlerinden olan Şeyma Subaşı, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı gönderilerle sık sık magazin gündemine oturuyor. Şeyma Subaşı ve kızı Melisa tatilde görseller paylaştı ve başına Unicon tacı takmış Şeyma Subaşı bikinisiyle Instagram’da büyük bir beğeni topladı. Instagram’ın hikayeler bölümünde gönderi paylaşan Subaşı’nın gönderisi kısa süre içerisinde yankı uyandırdı.

Şeyma Subaşı unicon

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla büyük bir ün kazanmış ardından medya patronu Ilıcalı ile birliktelik yaşamaya başlamıştır. İkili rüya gibi bir düğünle dünyaevine girmişti ancak ikili geçtiğimiz yıl ilişkisini sonlandırmıştı. Şeyma Subaşı kısa süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı ve ikili Ibiza’da tatil yapmaya başlamıştı.

Şeyma Subaşı Kimdir?

2 Temmuz 1990’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışma sonrasında hayatı değişmiştir. Ünlü tasarımcı defilelerde kendine yer verdi ve ardından İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olmuştur. Şeyma Subaşı, Var mısın Yok musun yarışmasında 69 bin TL kazanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 13:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler