Seyma Subaşı kitabı satışları rekora koşuyor! Kitaptan ne kadar kazandı?

Çıkardığı kitapla, ilişkileriyle, seyahatleriyle sürekli gündeme çıkan Şeyma Subaşı bu sefer de kitabıyla gözleri boyadı. Kitap satışları rekora koşan Subaşı ikinci baskının da ardından geleceğini açıkladı.

Seyma Subaşı kitabı satışları rekora koşuyor! Kitaptan ne kadar kazandı?

Şimdilerde İtalyan sevgilisi Guido Senia ile göz önüne çıkan Şeyma Subaşı ‘Sadece Şeyma’ adlı kitabında hayatını anlatmıştı. Kitap ve gardırobunun satışları efsanevi.  İki hafta önde yayımlanan kitabı 40 bin baskıyla satış rekoru lırarak en çok satanlar listesine girdi.  Satışlardan çok memnun olan yayınevi yakında ikinci baskısının da geleceğini açıkladı. Sadece Şeyma kitabından Subaşı’nın 700 bin TL kazandığı söylendi.

İlk günden beridir kendinden söz ettiren, tartışmalara konu olan kitap sosyal medya gündeminden düşmüyor. Şeyma Subaşı da instagramdan ikinci baskı duyurusunu yaptı.

Şeyma Subaşı pahalı ve marka kıyafetlerini de intenette satışa çıkarmıştı. Bebekte bir butiği olan Subaşı’nın eşyalarını bağışlamayıp da satması “Parası yetmiyor mu?” sorularını düşündürttü.

Sevgilisi için de “Bazı hatalarımız olsa da birbirimizi özgür bıraktık, iyi ki de öyle yapmışız” diyen Subaşı yaptığı seyahatlerle ve paylaşımlarla sosyal medya gündeminden de düşmüyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 19:41

YORUM EKLE