Şeyma Subaşı'na Büyük Şok!

Şeyma Subaşı tatil yaptığı Çeşme'de,parti için gittiği mekana alınmayınca,“Kadınsal mevzu olduğunu söyleseydiniz, ben de bu kadar beklemezdim.” dedi.

Şeyma Subaşı'na Büyük Şok!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı Çeşme'de tatil yapıyor.Ilıcalı ile evli olduğu dönemlerde Türkiye'de yaz tatilini geçirmeyen Şubası,boşanmanın ardından tatilini yurt genelindeki plajlara çevirdi.

şeyma subaşı

 

''KAPIDA 20 DAKİKA BEKLEDİ''

Şeyma Subaşı,önceki gün tatil yaptığı Çeşme'de bir beach'e gündüz partisine katılmak için gitti.Kapıdan içeriye alınmayan Subaşı büyük bir şok ile şaşkına döndü.Görevliye neden içeriye alınmadığını soran Subaşı,kapıda 20 dakika bekleyip,içerideki arkadaşlarına telefonla ulaşmaya çalıştı.Şeyma Subaşı, arkadaşlarına neden içeriye alınmadığını öğrenmelerini istedi.

Bir süre sonra olayın sebebi anlaşıldı.Şeyma Subaşı,Acun Ilıcalı birlikteliğinden önce beach sahibi Burak Beşer ile aşk yaşadığı ve bu yüzden Beşer'in şu an nişanlısı olan Ece Akbulut tarafından verilen "Kesinlikle içeriye alınmayacak" talimatı sebebiyle kapıda kaldığı iddia edildi.

Subaşı daha sora kapıda bekleyen görevlilere "Kadınsal mevzu olduğunu söyleseydiniz ben de bu kadar beklemezdim" diyerek mekandan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 16:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler