Şeyma Subaşı'ndan samimi açıklamalar

Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaşadığı ilişkiyle sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı'nın katıldığı bir programda parmağındaki alyans dikkatleri çekti.

Şeyma Subaşı'ndan samimi açıklamalar

Acun Ilıcalı ile evliliğini bitiren Şeyma Subaşı, DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. YouTube'da Cihan Şensözlü'nün kanalına konuk olan Subaşı, hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunurken parmağındaki alyans 'evlilik mi var?' sorularını gündeme getirdi.

Acun Ilıcalı'dan olan kızı Melisa'ya göre hayatını şekillendirdiğini söyleyen Subaşı, "Herkesin herkese karşı sorumlulukları vardır. İsteyen yanlış anlasın hiç umurumda değil, ben kendini çok seven bir insanım. İstanbul'daki hayatımda tüm işlerimi saat 3'e göre ayarlıyorum. Çünkü o zaman Melisa okuldan çıkmış oluyor'' dedi.

İlgili resim

''HAYATIM ÇOK MUTLU''

''Beni ya çok seviyorlar ya hiç sevmiyorlar. Belki umursamaz geliyorum belki maneviyatı güçlü bir insan değilmişim gibi geliyorum. Ben kimseye göre yaşamayacağım. Zaten çok uçuk şeyler yapan biri değilim zaten. Hayatım çok mutlu şekilde ve en olmasını istediğim şekilde devam ediyor.''

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 12:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler