Şeyma Subaşı'nın Fransız Dj Yeni Sevgilisi Guido Senia Kimdir? Circoloco DC-10 Kulübü'nde DJ'lik Yapıyor!

Medya patronu Acun Ilıcalı ile kısa süre önce yollarını ayıran Şeyma Subaşı'nın Fransız DJ yeni sevgilisi Guido Senia kimdir? Edinilen bilgiye göre Senia, dünyaca ünlü Circolo DC-10 kulübünde DJ'lik yapıyor! İkilinin kumsaldaki fotoğrafı sosyal medya gündemine bomba gibi oturdu, Senia'nın gönderilerine yorum yağdı.

Şeyma Subaşı'nın Fransız Dj Yeni Sevgilisi Guido Senia Kimdir? Circoloco DC-10 Kulübü'nde DJ'lik Yapıyor!

Kısa bir süre önce ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı’nın, İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir ilişkiye başladığı öne sürülüyor. İki ismin sahilde çektirdiği fotoğraflar sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir tanesi oldu. Guido Senia ile Subaşı Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeye başladı ve bu durum da takipçilerin dikkatlerinden kaçmadı.

Guido Senia Kimdir?

Dünyaca ünlü Circoloco DC-10 kulübünde DJ’lik yapmakta olan Senia’nın ismi son zamanlarda sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile anılıyor. İki isim arasındaki bu iddiaların kuvvetlenmesiyle birlikte Türk takipçiler Senia’nın paylaştığı fotoğraflara ardı arkası kesilmeyen yorumlar yapmaya başladı.

Ilıcalı-Subaşı Çifti Tek Celsede Boşanmıştı

1990 yılında Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, henüz 16 yaşında Miss Turkey yarışmasına katılarak yıldızını parlatmaya başladı. Acun Ilıcalı ile yollarının kesişmesi ise ‘’Var mısın Yok Musun’’ programında olmuştu. Subaşı, bu yarışmada 69 bin TL para ödülü kazanmıştı. Yarışma sonrasında kostüm tasarımcısı olarak görev almaya başlayan Subaşı’nın Ilıcalı’dan Melisa isminde bir kızı oldu.

2017 yılında Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı rüya gibi bir düğün ile dünyaevine girdi ve ikili 26 Kasım 2018 tarihinde tek celsede boşandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 13:46

YORUM EKLE