Sneijder'den Yolanthe Cabau'ya boşanmak için servet

Yıldız futbolcu Sneijder Yolanthe Cabau'ya boşanmak için servet ödeyecek. Sneijder'in 19 milyon Euro ödemeyi çok bulduğu ve görüşmeler sonucunda ikilinin 15 milyon Euro ödeme konusunda anlaşmaya vardıkları öğrenildi.

Sneijder'den Yolanthe Cabau'ya boşanmak için servet

Galatasaray’ın eski yıldız isimlerinden Wesley Sneijder eşiyle evliliğini noktalamaya hazırlanıyor. Dokuz yıl öncesinde rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren çift geçtiğimiz yıl ayrılma kararı almıştı. Hollanda basınında yer alan haberlerde çiftin birbirine ihanet ettiği ve Sneijder’in eşine sözlü ve fiziksel şiddette bulunduğu öne sürüldü.

15 milyon Euro'da Anlaştılar

Yaşanan olayların ardından ikili gemileri tamamen yakmış durumda. Geçtiğimiz ay ünlü futbolcu Sneijder’in yakın arkadaşlarıyla ev partisine gittiği belirtiliyor. Gece sonundaysa bir aracı parçalayınca kelepçelenen ünlü futbolcu hasarı karşıladıktan sonra salıverilmişti. Olay sonrasında iki ismin boşanma sürecinde olduğu iddiaları da doğrulandı.

Basında yer alan haberlere göre Sneijder’in Yolanthe Cabau’nun istediği 19 milyon Euro’yu çok bulduğu ve 15 milyon Euro’da anlaştığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 00:25

YORUM EKLE

Popüler Haberler