Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz'dan Skandal Yaratan Görüntü! Kerimcan Durmaz Kimdir?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile kendinden oldukça fazla söz ettiren Kerimcan Durmaz, son paylaşımı skandal oldu. İnstagram hesabında yanlışlıkla atıldığını iddia ettiği görüntü sosyal medyada tepkilere yol açtı.

Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz'dan Skandal Yaratan Görüntü! Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kısa zaman içerisinde milyonlarca kişinin takip ettiği ve takipçileri tarafından 'kendine has ve eğlenceli tavırları' ile sempatik bir kişilik olarak tarif edilen sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz son paylaşımıyla bir skandala imza attı. Sözde fenomen Kerimcan Durmaz, Instagram hesabından cinsel organını paylaştı. Gündeme bomba gibi düşen ve büyük tepki alan görüntüler kısa süre içinde Kerimcan Durmaz tarafından silindi.

Durmaz'ın yaptığı paylaşım kısa süre içerisinde çok sayıda kişiye ulaştı. Gelen tepkiler üzerine ise Kerimcan Durmaz konuyla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldı. Bir uçak tuvaletindeki uygunsuz görüntülerini içeren videoyu instagram hesabının hikaye kısmından 'Bana bakın' notunu paylaştı. Paylaştığı bu video ile herkesi şok eden Durmaz daha sonra konuyla ile ilgili açıklama yaptı. Kerimcan Durmaz'ın o açıklaması..

Kerimcan Durmaz videonun kendisine ait olmadığının altını çizerek Durmaz, görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasıyla ilgili hukuki süreç başlatacaklarını söyledi. Durmaz açıklamasında, "Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek isterken şehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum. Bu video içeriğine benzer şekilde tarafıma sürekli olarak farklı hesaplardan uygunsuz pek çok video ve resim gönderilmektedir. Üzülerek bildiriyorum ki, yanlışıkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır. Beni de son derece rahatsız eden bu durumda mağdur olmam sebebiyle, mesaj olarak gelen bu videonun sosyal medyada paylaşılması ile ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvurulacaktır" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 11:48

YORUM EKLE
YORUMLAR
beyza sev
beyza sev - 1 yıl Önce

soke oldum


Popüler Haberler