Survivor 2019 2 Şubat Baraka Oyununu Kim Kazandı? Survivor 1. Bölüm'e Büyük İlgi!

2019 senesinde de Survivor izleyici tarafından büyük ilgi ile karşılandı. 2 Şubat günü ilk kez yayınlanacak olan programın tanıtımı yayınlandı. Baraka oyununu kim kazandı? Detaylar yazımızda

Survivor 2019 2 Şubat Baraka Oyununu Kim Kazandı? Survivor 1. Bölüm'e Büyük İlgi!

Survivor’da Baraka Oyununun Kazananı Belli Oldu

2019 senesinde yayınlanacak olan Survivor yarışmasının ilk tanıtım fragmanı sosyal medya da yayınlandı. TV 8 kanalında her sene reyting rekorları kıran Survivor yarın yayınlanmaya başlayacak.

Survivor yeni senede de izleyicinin karşısına çıkıyor. İlk tanıtım fragmanı yayınlanan yarışma programının her sene olduğunu gibi bu sene de reyting rekorları kırması bekleniyor. Türkiye ve Yunanistan takımları arasında yapılacak olan yarışmalar nefes kesecek gibi duruyor. TV8 ve Acun Medya ekibinin en çok izlenme alan yarışma programlarından biri olan Survivor izleyici tarafından heyecanla bekleniyor.

Survivor tanıtım fragmanı paylaşıldı. TV8 kanalında gösterime giren yarışmada 2 şubat günü yayınlanacak olan bölümde kazanan merak ediliyor. Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasını kimin kazanacağı büyük tartışma konusu olarak görülüyor.  2 Şubat günü oynanacak oyun ile kazanan baraka da yatma hakkını kazanacak. Baraka yarışmasını kim kazanacak?

2 Şubat Survivor Baraka Oyununu Kim Kazandı?

Survivor’un ilk oyunu 2 Şubat günü oynanacak ve ödülü de baraka olacak. Türkiye ile Yunanistan arasında oynanacak olan oyunda kazanan taraf barakada yatma hakkını elde edecek. Bizler sizlere baraka oyununu kimin kazandığını söyleyelim. Survivor’un ilk oyunu deniz üstünde geçecek ve bu Türkiye takımına büyük bir avantaj sağlayacak. Survivor Türkiye Yunanistan’da oynanacak olan ilk oyunu Türkiye kazanacak. Türkiye takımı barakanın sahibi olacak.

İlk hafta eleme gecesi yapılmayacak fakat oyunlarda elemeye katılacak isimler belirlenecek. Bu sene programın yapısından dolayı 2 hafta elemeye kalanlar belli olacak ve elenen kişiler en az 2 hafta daha ada da yaşamaya devam ettikten sonra evine uğurlanacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 22:51

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memet
Memet - 1 yıl Önce

Aydın ne zaman yatacak bilginiz varmi


Popüler Haberler