Survivor 2019 Format Değişikliği Yapacak! Yunanistan Bitiyor! Yeniden Ünlüler Gönüllüler Olacak

2019 Survivor Yunanistan & Türkiye yarışma formatında değişikliğe gidiliyor. Yeni yarışma formatı ne olacak? Survivor 2019 Ünlüler ve gönüllüler formatına mı dönecek? Detaylı bilgi içeriğimizde yer almaktadır.

Survivor 2019 Format Değişikliği Yapacak! Yunanistan Bitiyor! Yeniden Ünlüler Gönüllüler Olacak

Survivor Türkiye & Yunanistan yarışma formatında değişikliğe gidilecek. Yeni format için adaylar başvurularını yaptılar. Seçmeler için sıkı bir hazırlığa giren yarışmacıların seçimleri bu yıl youtube'da yapılan oylamalar ile seçildi. Survivor adasına en çok oy alanlar götürüldü. Yunanistan tarafında da aday seçme yarışı vardı. Türkiye ile aynı şekilde yarışmacılarını youtube'dan seçtiler. Adayların adaya gitmeden önce seçmelerde tanıtım videoları çekildi. Her gün oynanan dokunulmazlık ve ödül oyunları, yarışmacıları epey zorlamakta. Henüz net bir bilgi olmamakla birlikte Survivor Türkiye & Yunanistan yarışmasının formatında değişikliğe gidilebilir. 

Survivor 2019 Yunanistan & Türkiye Yarışma Formatı Değişecek Mi?

Format değişikliği söz konusu olan yarışmada önceki yıllarda olduğu gibi ada da yalnızca ünlüler ve gönüller olacağı konuşuluyor. Yani Yunanistan takımı devredışı bırakılacak. Onun yerine adaya Türkiye'den 12 yeni yarışmacı gelmesi söz konusu. Survivor bu yıl ilk kez başka bir ülke takımı ile ekranlarda yerini almıştı. Fakat bu yeni format hem alışılmış dışı bulundu ve pek iyi yorumlar almadı. Hem de iki ülke tarafından da yeteri kadar ilgi görmedi. Yunanistan'da Skai TV 'de yayınlanan Türkiye & Yunanistan yarışması reytinglerinin düşük olması nedeniyle 1 Mart 2019 tarihi itibari ile yayından kaldırılacak. Türkiye'de Tv8'de yayınlanan yarışma kesintiye uğramadan devam edecek. 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 14:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler