Survivor 2019 Okay Köksal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım

Survivor 2019'un genç yarışmacısı olarak öne çıkan Okay Köksal'ın kim olduğu, kaç yaşında olduğu, kariyer hayatı ve daha fazlası merak edilmekteydi. Merak edilen soruların yanıtları haberimizin devamında yer alıyor.

Survivor 2019 Okay Köksal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım

Survivor 2019, Türkiye- Yunanistan formatıyla 2 Şubat Cumartesi günü TV8 ekranlarında olacak. Reyting rekorları kıran yarışma programının başlaması için çok kısa bir süre kala yarışmacıların kim olduğu bir tanıtım filminde açıklandı. Nefes kesen mücadelelere ev sahipliği yapan Survivor’da yarışacak isimlerin hayatları ve neler yaptıkları büyük bir merak konusu oldu. Türkiye takımı yarışmacıları arasında olan Survivor 2019 Okay Köksal kimdir, hayatı, evli mi gibi soruların yanıtlarını derledik.

Survivor 2019 Oktay Köksal’ın Hayatı

Survivor 2019’a Artvin’den katılan Okay Köksal, 31 yaşındadır. Çok küçük yaşlardan beri güreş sporuyla ilgilendiğini açıklayan Köksal, kariyer hayatında sadece bir kere yenildiğini duyurdu. Aldığı yenilgiyle de dünya ikincisi olduğunu belirten Köksal, yarışmacı tanıtım filmindeki sözleriyle dikkatleri çekti. Şuana kadar istediği ve inandığı her şeyi başardığını belirten Köksal, Avrupa birinciliğine hak kazandığını dile getirdi. Survivor’un daha önce görmediği mücadelelere ev sahipliği yapacağını sözlerine ekleyen Köksal’ın sosyal medya hesabı da araştırılmaya başlandı.

Genç yarışmacı Okay Köksal’ın instagram hesabına ‘’okaykoksall’’ şeklinde arama yaparak erişebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 23:07

YORUM EKLE