Survivor 2019 Türkiye Takımına Yeni Dahil Olan Kaan Güvenilir Kimdir? Evlenme Programından Survivor'a

Survivor Türkiye takımına yeni bir isim daha katıldı! Evlenme programlarından tanıdığımız Kaan Güvenilir Oldu! TV 8’de yayınlanan yarışmada Türkiye ile Yunanistan takımları arasındaki mücadele sürüyor. Yarışmaya katılacan yeni isim oldukça iddialı. Kaan Güvenilir'i yakından tanıyalım.

Survivor 2019 Türkiye Takımına Yeni Dahil Olan Kaan Güvenilir Kimdir? Evlenme Programından Survivor'a

Türkiye Takımına Yeni Bir Yarışmacı Katıldı

Bu yıl Türkiye ile Yunanistan takımları arasındaki yarışmalara sahne olan Survivor son hızıyla devam ediyor. Bütün yarışmacılar profesyonel sporculardan oluşuyor. Yarışmada şu ana dek iki yarışmacı elendi. İlk elenen isim Yunan takımından olurken İkinci elenen yarışmacı ise Türk yarışmacılar arasından oldu.

Uzun yıllardır her sene yayınlanan Survivor yarışmasında mücadele sürüyor. Yarışmada Türkiye tarafına yeni bir yarışmacı dahil oldu. Daha önce de televizyonlarda evlenme programlarında karşımıza çıkan Kaan Güvenilir yarışmaya katılan isim oldu. Kaan Güvenilir’in yarışmaya katılmasının sebebi ise Erdem’in sakatlanarak adadan ayrılmak zorunda olması. Murat Ceylan, adaya yeni gelen yarışmacıyı tanıttı. Kaan Güvenilir ayağının tozuyla ilk mücadelesine çıktı ve mücadeleyi kazanamadı. Fakat ikinci turdaki oyunu kazandı.

Kaan Güvenilir Oldukça İddialı Mesajlar Verdi

Kaan Güvenilir 1990 yılında doğdu ve 2017 senesinde katıldığı izdivaç programında Solmaz Çiros’la nişanlandı. Ardından TV 8’de yayınlanan Aşk-ı Roman adlı dizide nişanlısı ile başrolü paylaştı.

Kaan Güvenilir, sporun bir aile geleneği olduğunu, spor hayatına fitness ile başladığını ve amatör kulüplerde futbol oynadığını ifade etti. Survivor’u kendisine hedef olarak belirlediğini belir Güvenilir, atış kabiliyetinin çok iyi olduğunu ve el becerilerinde de iyi olduğunu açıkladı.

Kaan Güvenilir, ada koşularında yatakta değil yerde yatmak istediğini ve yarışmalara aç olarak çıkmak istediğini de açıklamalarına ekledi. Kaan Güvenilir, Survivor’da kendi sınırlarını görmek istediğini de belirtti.

Ayrıca Kaan Güvenilir, çok çabuk sinirlenebilen bir yapıya sahip ve yarışma da kendi sınırlarını sonuna kadar zorlayacak gibi duruyor. Ada koşullarında nasıl bir performans sergileyeceğini zamanla göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 08:10

YORUM EKLE